Pokročilý magisterský v oboru financí

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Aplikace pro příjem 2019 jsou uzavřeny. Žádosti o příjem do roku 2020 budou spuštěny od října 2019.

Nejprve vytvořen v roce 1987, ESCP Europe Advanced Master in Finance je nyní referenčním referentem pro finanční vzdělávání v Evropě. To se může pochlubit prestižní fakultou, rozsáhlou sítí absolventů finančních odborníků a pevnými a dlouhodobými vztahy s finančními institucemi (banky, makléři, finanční společnosti). Program zahrnuje více než 30 týdnů přísné studijní práce na plný úvazek:

15 týdnů v Pařížském kampusu ESCP Europe a 15 týdnů na londýnském kampusu - bezprostředně následuje stáž na podporu aplikovaných odborných dovedností a individuální výzkumný projekt. Pokročilý magisterský inženýr je v neustálém dialogu s předními osobami ve světě financí, aby přizpůsobil svůj obsah měnícím se potřebám trhu a zajistil nejvyšší možnou kvalitu výuky.

Klíčové vlastnosti

ESCP Europe Masters jsou profesionálně zaměřené programy ve specifických oblastech řízení určené pro postgraduální studenty s jasným profesním cílem a vedou ke specializaci nebo dvojím dovednostem v reakci na firemní poptávku po vysoce kvalifikovaných manažerech. Tento Master je jednoletý prezenční akademický program určený pro studenty, kteří mají první magisterský titul v oboru strojírenství, obchodu, architektury, medicíny, práva, farmakologie, politologie, umění nebo jakéhokoli jiného postgraduálního titulu.

Učební plán zahrnuje šest měsíců prezenční výuky včetně mezinárodního semináře, následuje umístění společnosti v délce nejméně čtyř měsíců a dokončení odborné práce, která má být na konci programu předána. Kurzy jsou vyučovány v angličtině a v národním jazyce našich kampusů.

Osnovy

Program je nabízen v evropském kampusu ESCP v Paříži s patnácti týdny v našem londýnském kampusu.

Studenti si musí vybrat specializaci, která odráží jejich osobní a profesní cíle.

Poté, co budou studenti dokončeni, musí absolvovat čtyřměsíční minimální stáž a napsat odbornou práci. Třídy se vyučují jak ve francouzštině, tak v angličtině.

Vyžaduje se znalost francouzštiny.

Tento učební plán na plný úvazek je rozložen na jeden rok rozdělen do 3 termínů takto:

 • 2 termíny intenzivních kurzů: září až prosinec; Leden až duben. včetně 15 týdnů na kampusu ESCP v Evropě v Londýně.
 • 1 termín profesionalizace od dubna do prosince: umístění firmy nejméně 4 měsíce a odborná práce obhajovaná ústně u výboru od počátku listopadu do poloviny prosince roku následujícího po příjmu v září.

Umístění firmy

Síť absolventů z Advanced Master in Finance a ESCP Europe jako celku posiluje silné vazby na finanční instituce. Absolventi, kteří jsou předními odborníky v oblasti mezinárodních financí, pravidelně přednášejí a přednášejí, a tak sdílejí své bohaté znalosti se současnými studenty a hrají důležitou roli při hledání zaměstnání.

Profily účastníků

Profil pokročilého magistra financí

Akademické pozadí:

 • Ekonomické a finanční vědy: 60%
 • Inženýrské vědy: 21%
 • Management Science: 12%
 • Právní vědy: 4%
 • 36% zahraničních studentů
 • 22% žen, 78% mužů

Program ESCP Masters v Evropě vítá žadatele z různých oborů, kteří projevují otevřenost a potenciál:

Studenti magisterského typu pocházejí z různých zemí a mají různé zázemí: inženýři, lékaři, lékárníci, studenti literatury a práva atd.

Vycházejí z 40 národností, tvoří skupinu multikulturních účastníků, což dělá výměnu a práci ve skupinách ještě obohacující.

Požadavky na přijetí

Požadavky

 • Držitelé prvního magisterského titulu.
 • Držitelé bakalářského titulu (240 ECTS): s minimálně 3 roky praxe
 • Držitelé bakalářského titulu (240 ECTS) bez odborné praxe (méně než 30% přijatých)

Poplatky

Poplatky za akademický rok 2019/2020 jsou stanoveny na 24 000 EUR * (včetně nákladů na příručky).
Poplatky jsou fakturovány buď:

 • v jedné splátce na začátku akademického roku
 • ESCP Europe nabízí také možnost inkasa: v tomto případě bude od listopadu do dubna vyplaceno 6 měsíčních splátek.

Žadatelé, kterým je nabídnuto místo, musí potvrdit jejich přijetí a zaplatit nevratnou zálohu ve výši 2 000 EUR za školné.
* Náklady na ubytování a dopravu v Londýně nejsou zahrnuty do školného.

Poslední aktualizace Čvc 2019

Informace o škole

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opp ... Čtěte více

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opportunities offered by cultural diversity. Méně
Paříž , Madrid , Londýn , Berlín , Turín , Varšavě , Peking , Benátky + 7 Více Méně