Pokročilá Master of Motion Graphics

Všeobecné informace

3 dostupných umístění
Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

  • Modality: tváří v tvář nebo online (živě)
  • Příští začátek : 29. června nebo 14. října 2020 | Trvání : 540 hodin ( 10 měsíců )
  • Období registrace otevřené

Program Motion Graphics Master je zaměřen na lidi, kteří se zajímají o audiovizuální sektor, konkrétněji o VFX a 3D pohybovou grafiku, pro adekvátní použití programu Master nejsou nutné předchozí znalosti.

minions, animation, figure

Obsah předlohy Motion Graphics

Advanced Master in Motion Graphics vám umožní naučit se provádět jakýkoli typ 3D multimediálního díla (videa nebo obrázky), takže později jim můžete poskytnout pohyb („pohyb“) nebo animaci.

Díky modulu grafického designu, který tento magisterský titul obsahuje, získá student potřebné znalosti, aby mohl udělat jakýkoli design díky nejprestižnějším a nejdůležitějším nástrojům Adobe pro tento typ projektu: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator a Adobe Indesign . Jakmile tyto nástroje zvládnete, nebude představa vaší fantazie, kterou nelze přenést na obrazovku počítače.

Na druhé straně se díky modulu pro editaci a postprodukci digitálního videa (VFX) a pohybové grafiky naučí používat nejdůležitější software pro audiovizuální postprodukci: Adobe Premiere a Adobe After Effects . Adobe Premiere je nejpoužívanějším nástrojem pro úpravu videa, a to díky svému vysoce intuitivnímu rozhraní a snadnému použití a výkonu jeho filtrů a přechodů, které vám umožňují editovat videa ve skvělé kvalitě a dynamice. Umožňuje také práci se zvukem, protože je úplným nástrojem pro editaci digitálního videa. Stejně tak Adobe After Effects vyniká tím, že jde o aplikaci, která má podobu ateliéru určeného pro tvorbu nebo aplikaci ve složení, jakož i realizaci profesionální pohybové grafiky a speciálních efektů, které se od svých kořenů v podstatě skládaly z překrývajících se vrstev.

K těmto dvěma předchozím modulům musíme přidat modul Cinema 4D , který vyniká uspokojením profesionálních potřeb 3D modelování, texturování, animace a vykreslování. Cinema 4D nabízí přizpůsobitelná nastavení vhodná pro jakékoli odvětví a na všech úrovních dovedností. Kromě toho díky integraci s Adobe Photoshopem nebo After Effects můžete pracovat s animacemi, scénami a složitými 3D prvky.

kariérní vyhlídky

  • Motion grapher / designer 3D
  • Technik digitálního videa
  • VFX Specialist
  • Editor digitálního videa
  • Postproducent digitálního videa
  • Digitální video iluminátor
  • Na volné noze pro reklamní agentury, televizní sítě, audiovizuální produkční společnosti

Způsoby

Osobně nebo online : můžete obdržet Master Motion Graphics Master v Madridu nebo Seville osobně nebo udělat Motion Graphics Master online . Online modalita se vždy vyučuje naživo (naživo), i když úložiště těchto zaznamenaných tříd je udržováno na žádost studentů. Studenti mají také výkonný a intuitivní virtuální kampus vyvinutý společností Google, který umožňuje každodenní účast na lekcích a na vlastním školení.

cena

4 450 €. Pokud se zaregistrujete ke studiu v létě 2020, získejte 40% SLEVU z celkové ceny studií zadáním kódu „yomequedoencasa“. Nebo 25% SLEVA z ceny uvedené pomocí kódu „budoucí design“ během registračního procesu, který začíná v říjnu (časově omezená nabídka).

financování

Až 10 měsíců. Konzultace na sekretariátu.

Univerzitní magisterský titul k dispozici pro tato studia

Tuto možnost si musíte vybrat pouze během procesu zápisu a zaplatit další částku na pokrytí univerzitních poplatků Madridské distanční univerzity (UDIMA).

Poslední aktualizace Srp 2020

Informace o škole

CEI - Centro de Estudios de Innovación - es una Escuela de Diseño Digital del siglo XXI, fundada en el siglo XX (año 1991). Somos un centro de formación oficial de Adobe, Apple, IBM, Maxon y Google Pa ... Čtěte více

CEI - Centro de Estudios de Innovación - es una Escuela de Diseño Digital del siglo XXI, fundada en el siglo XX (año 1991). Somos un centro de formación oficial de Adobe, Apple, IBM, Maxon y Google Partner, especializado en el sector del diseño y marketing digital, con sedes en Madrid, Sevilla y próximamente también en Lisboa. Nuestros cursos, masters y títulos superiores se desarrollan en cuatro áreas: Diseño gráfico, Desarrollo web, Marketing Digital y Edición y Postproducción de Vídeo Digital (VFX) y Motion Graphics. Méně
Madrid , Sevilla , Madrid + 2 Více Méně