podnikatel programu

Všeobecné informace

Popis programu

Podnikatel Program nabízí unikátní vzdělávací zkušenost pro studenty, kteří usilují buď začít podnikat, nebo zajištění zaměstnanosti v orientované na růst podniku. Program pomáhá studentům identifikovat životaschopná možností profesního rozvoje v podnikatel / intrepreneur prostředí, rozšířit koncepční a kreativní přístup k podnikání procesu, a vytvořit repertoár schopností podniku řízení.

Mnohostranný program

Vzhledem k tomu Podnikatelé jsou akce zaměřené na lidi, podnikatel program používá praktický přístup k výuce se kromě přednášky-z-knihy formát používaný ve většině obchodních programů. Studenti se podílejí na mentorství zkušenosti a léta praxe, které jim umožní pracovat a učit se od členů obchodní komunity. Učí se také o podnikání prostřednictvím případových studií, exkurze a prezentace fakulty, ekonomický rozvoj, anděl investory a podnikatele cvičit.

Program kombinuje formální vzdělávání s praktickým využitím k rozvoji dovedností ve vedení, vyhodnocování potřeb, možnost identifikace, rozvoje lidských zdrojů, strategické myšlení a riskování. Prostřednictvím ve své třídě aktivit studentů rozvíjet své dovednosti v budování týmu, vyjednávání, stanovení cílů a ústní a písemná komunikace.

Program Výsledky

Hlavním cílem tohoto programu je poskytnout studentovi hlubší široké a praktické vzdělání na základech podnikání. Projekt vyvrcholil programu je student písemnou podnikatelské záměry. Každý student rozvíjí jeho / její podnikatelský záměr na komplexní obchodní plán, kulminovat s prezentací před panelem investoři, ekonomický rozvoj a podnikatelů.

Každý student, který označuje touhu začít podnikat po dokončení studia bude umožněn přístup k dostupným zdrojům univerzity a Eau Claire hospodářský rozvoj Společenství.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Founded in 1916, UW-Eau Claire continues to build its national reputation based on the achievements of its students and faculty. As one of the Midwest's top public universities, UW-Eau Claire provides ... Čtěte více

Founded in 1916, UW-Eau Claire continues to build its national reputation based on the achievements of its students and faculty. As one of the Midwest's top public universities, UW-Eau Claire provides students with small classes led by talented professors, cutting-edge programs, hands-on research and life-enhancing study abroad opportunities. Add to that a safe and friendly campus community and beautiful surroundings (from rivers and bike trails to shopping and entertainment), and you've got one exceptional place. Méně