Pochod v architektonickém návrhu (mezinárodní)

Všeobecné informace

Popis programu

Března v Architectural design (International)

Tento dvouletý kurz je určen pro zahraniční studenty, kteří hledají náročné studijního programu, který splňuje Královského institutu britských architektů (RIBA) Část 2 vzdělávací kritéria.

Kurz probíhá paralelně k diplomu březen / PG v Advanced Architectural Design. Sdílí stejné osnovy, takže budete spojit studenty na tomto kurzu ve vzrušujícím a náročném prostředí.

Budete rozvíjet své dovednosti v pokročilém designu, analýzy a architektonické kritiky navrhování složitých budov v různých kontextech a řešení sociálních, kulturních a environmentálních otázek.

Tento kurz vyžaduje vysokou úroveň designu schopnosti a self-motivace.

Budete studovat

Rok 1

První ročník je zaměřen na konsolidaci své architektonického návrhu dovednosti.

Budete seznámeni s myšlenkou architektury jako citlivého řešení základních sociálních otázek.

Budete vzít třídu předmět v oblasti odborných znalostí zarovnán do výzkumu v oddělení a výzkumu a produkovat disertační práci na téma osobního zájmu vztahující se k návrhu.

2. ročník

Budete se zavazují, významný architektonický projekt, na kterém jste povinna přijmout stanovisko k současné architektonické otázkách. To je rozvíjena prostřednictvím téma, které odráží své vlastní zájmy a tvůrčí ambice a je podporován podléhají tříd.

Budete také zúčastnit učil kurz v odborných studií a řadu hostů přednášek.

Studenti progredující od diplom Masters podniknout další semestr studia vykonávat aspekt projektu práce na vyšší úroveň detailů.

Studijní pobyty poskytují příležitosti pro intenzivní vyšetření kultury a postaven tkaniny v různých městských a venkovských oblastech a to jak ve Velké Británii av zámoří. Nedávné výlety patří Barcelona, ​​Řím, Paříž a Benátky a méně známý Gdaňsk, Toledo a Monte Caruso.

Studium v ​​zahraničí

Budete mít možnost studovat v zahraničí, s výhradou akademický výkon. Oddělení má nejvíce expanzivní mezinárodní výměnný program ve Velké Británii. Máme smlouvy s 22 institucemi v celé Evropě, Kanadě, na Dálném východě av Jižní Americe.

Obsah předmětu

Rok 1

Povinné třídy:

 • Přípravné studie 4A - pečovat (Part 1)
 • Přípravné studie 4B - na péči (Part 2)
 • Kulturní studia 4

Volitelné třídy:

 • Speciální studie Projekt 4

2. ročník

Povinné třídy:

 • Přípravné studie
 • Kulturní studia 5
 • Profesionální Studie 5

Volitelné třídy:

 • Speciální studie Projekt 5: Vyberte si z tohoto seznamu na základě vašeho zájmu a na podporu svého návrhu práce a Masters disertační práce
  • Experimentální Media, Narrative & Film
  • Historie a teorie architektury konzervace
  • Teorie Architektonické konzervace
  • Urban Design History
  • Urban Teorie
  • Městská Krajina
  • udržitelnost
  • Mezinárodní seminář

Disertační práce

Vzdělávání a výuka

Kurz se skládá ze studio projekčních prací, přednášek, zvláštní projekty a workshopy.

Zaměření studia je na návrh projektové práce včetně analýzy, syntézy a hodnocení designu nápady. Budete pak zobrazí vaše pochopení těchto myšlenek prostřednictvím výkresů, fyzikálních a digitálních modelů, písemné a grafické práce.

Každá část kurzu vám umožní prozkoumat a rozvíjet projekty spojené s vlastními zájmy v současné architektuře.

Posouzení

Full-time studenti jsou zkoumány v průběhu let 1 a 2 na všech aspektech kurzu.

Stupeň březnu obvykle vyžaduje další posouzení průběhu letního semestru. To bude na aspekt diplomové práce, která je prozkoumána na vyšší úroveň detailů.

Kariéra

Pracovní příležitosti pro absolventy Architecture sahají od práce ve velkých víceoborové praxe pro menší specializované firmy.

Mnozí z našich absolventů jsou zaměstnáni vysoce respektovaných praktiky po celém světě, zatímco jiní založit své vlastní podnikání.

Oddělení má rostoucí pověst pro rozvoj podnikatelského absolventy, kteří jdou na aby jejich značka v sektoru nezávisle na praktiky, jako jsou Page a park, Tog Studio a laterální sever.

Vstupní požadavky

 • první nebo druhé třídy Honours degree v architektuře, nebo ekvivalent souhlasil akademické standardy. Tento kurz je určen pro studenty, kteří získali svůj první titul v architektuře z univerzity v zámoří. Studenti s mírou v architektuře z univerzity UK / EU by se měla vztahovat na březen Advanced architektonického designu
 • akademické portfolio bude zapotřebí obsahující všechny relevantní projektové práce z předchozího průběhu studia

Anglický jazyk Požadavek

IELTS 6.5 nebo ekvivalentní

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Our Faculty of Engineering is the biggest in Scotland. We're also one of the largest, best equipped engineering faculties in the UK.

Our Faculty of Engineering is the biggest in Scotland. We're also one of the largest, best equipped engineering faculties in the UK. Méně
Glasgow , Aalborg , Hamburg + 2 Více Méně