Nový Zéland

O Novém Zélandu

Nový Zéland je rozmanitá země s jedinečným kulturním pozadím a co nabídnout pro mezinárodní studenty. Nachází se v jihozápadní části Tichého oceánu, tato země ostrova je blízko do Austrálie, stejně jako Fidži a Tonga. Je vzdálený jako celek, i když tam jsou velké a rostoucí měst po celé zemi. Ve skutečnosti, Nový Zéland byl jeden z posledních odlehlých oblastech osídlených lidmi. Největší město Auckland je domovem mnoha vysokoškolských možnosti pro zahraniční studenty, ale další možnosti jsou k dispozici také.

Studenti se zapsat do školy ve věku šesti let. Jsou povinni, pod federálním zákonem, zůstat ve škole prostřednictvím věku 16 let. Občané země, nemusíte platit za vzdělání v celé této době. Většina studentů zůstává ve škole přes 19 let, z nichž je hrazena vládou. Země má míru gramotnosti 99 procent.

 

Podnebí

Během většiny roku, Klima je zde mírné. Roční teplota je asi 50 ° F až 61 ° F. Teploty se může pohybovat, i když, na jehož základě umístění ostrova žijete palců západním pobřeží je velmi vlhká. Central Otago region je polořadovka-vyprahlé klima. Existují oblasti deštného pralesa zde, stejně jako vrcholky hor s velmi nízkým teplotám.

 

Společnost

Novozélanďané milují venku. Zjistíte, že je to místo k návštěvě, pokud jste po horolezectví nebo lyžování. Nicméně, oblast má také silnou kulturní složku, která obsahuje rané tradice maorské kultury. Hodně ze země nadále vzdálená a mnoho lidí žije v těchto oblastech. V moderních městech, i když zjistíte, veškeré vybavení, jaké mohou být zvyklí užívat.

 

Zivotni

Život na Novém Zélandu je hodně jako život v Austrálii. Země 's náklady na bydlení v Aucklandu je podobný tomu, co najdete v Londýně, Sydney, nebo v New Yorku. Importované položky se stát podstatně více. Chcete-li koupit jízdenku pohybu, budete 'll strávit NZ 15 dolarů. U šálku kávy, budete trávit asi NZ 4 dolary.