112874_27_DesignForTheFashionSystem-EN_Rele_Masterstudies.jpg

Program Fashion Design na Politecnico di Milano trénuje módní návrháře: ne izolované umělce vyjadřující jejich talent, ale designéry, kteří jsou inspirováni svými projekty a svou profesí vztahem s módním systémem a jeho protagonisty. Polytechnické vzdělávání je odvozeno od italské kultury designu, syntézy řemesel a profesí, experimentování a multidisciplinárních znalostí.

Způsobilí studenti

Kandidáti by měli mít bakalářský studijní obor nebo jiný rovnocenný titul, aby mohli být přihlášeni. Přijetí bude uděleno až po posouzení pozadí uchazeče. Studenti jsou povinni poskytnout portfolio svých prací. Podrobnější informace naleznete na webových stránkách programu

Kariérní možnosti

Cílem studijního programu Fashion Design je poskytovat znalosti a dovednosti, které trh práce vyžaduje, aby se podpořilo umístění jeho absolventů v módním průmyslu. Za tímto účelem jde teoretické znalosti ruku v ruce s praktickými dovednostmi, krejčovská práce je kombinována s technologií, řemeslnými tradicemi s digitálními inovacemi, v dovedném mixu, který umožňuje studentovi najít práci z mnoha profesí módy.

Spolupráce s předními společnostmi - Armani, Missoni, Valentino, Stone Island, Ermenegildo Zegna, Brioni, Valextra, Serapian, Samsonite, Decathlon, Alcantara, Vhernier, Roberto Coin, Bulgari, De Beers, Intimissimi, Yamamay - umožňuje konstantní výměny znalostí a poznatků z Politecnico je referenční škola pro módní průmysl.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 40 více kurzů z Politecnico di Milano »

Poslední aktualizace April 1, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Říj 2019
Duration
2 let
Denní studium
Price
3,900 EUR
Školné pro studenty mimo EU: 3900 EUR ročně. Školné pro studenty EU se pohybuje od 900 do 3900 eur ročně, po dobu dvou let trvání programu.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date