ms v účetnictví

Všeobecné informace

Popis programu

Magistr v účetnictví poskytuje koncepční porozumění a technické způsobilosti pro kariéru v profesionálním účetnictví. Mnoho pracovních příležitostí ve veřejném účetnictví, účetnictví a průmyslové vlády. Program zahrnuje jak teoretické základy v oblasti účetnictví a obchodní administrativa, stejně jako technické dovednosti. Důraz je kladen na rozvoj profesionální přístup a schopnost vyrovnat se s problematikou účetních pravidel a etiky.

Učební plán je určen pro studenty s bakalářský titul v oboru obchodní administrativa se zaměřením na účetnictví. Studenti s bakalářský titul v oblasti jiné než obchodní administrativa může tento požadavek splnit vyplněním Business Nadace blok v rámci MBA spolu s vysokoškolské kursy účetnictví koncentrace.

Kurikula vyžaduje 30 jednotek za bakalářského titulu, který musí být dokončen s minimálním GPA 3,00. Studijní plán musí obsahovat minimálně 15 jednotek na absolventa (500) úrovni.

Studenti ve spolupráci s jejich účetní poradce vybere 9 volitelných. Studenti mají možnost vzít předmětů mimo programu účetnictví ke splnění tohoto požadavku.


Povinné kurzy

- Seminář V Teorie účetnictví
- Seminář V auditu nebo
- Seminář ve správním účetnictví

Čtyři poradce schváleného účetního Volitelné předměty

- Seminář v účetních problémů
- Seminář v auditu
- Seminář v profesních účetních komunikace
- Seminář v účetních informačních systémů
- Seminář v daňovém plánování
- Seminář pro mezinárodní účetní
- Seminář ve správním účetnictví
- Seminář v daňovém asociace ředitelů společností a akcionáři
- Seminář v Zdanění majetku Transakce
- Seminář v Zdanění Mezinárodní obchodní operace
- Seminář v Estate, dárky, dědické daně a komunální plánování
- Seminář ve státních a místních daní
- Seminář ve zdanění odměn za práci
- Seminář v Zdanění partnerství

Tři poradce Schváleno Volitelné předměty
Kurzy vybraných po konzultaci s účetními poradcem.

Terminál hodnocení
Projekt

Poslední aktualizace May 2011

Informace o škole

Nachází se v jedné z nejživějších obchodních komunit ve Spojených státech, College of Business a ekonomie na Kalifornské státní univerzity, Fullerton je akreditovaný, komplexní obchodní školu. Nabízí ... Čtěte více

Nachází se v jedné z nejživějších obchodních komunit ve Spojených státech, College of Business a ekonomie na Kalifornské státní univerzity, Fullerton je akreditovaný, komplexní obchodní školu. Nabízí celou řadu cenově dostupných a přístupných obchodních kurzů vydané fakultou, kteří integrují třídě vzdělání s nejlepší obchodní postupy, technologie, získal ocenění výzkum, funkční aplikace a reálných zkušeností. Na California State University, Fullerton, studenti si vzrušující a obohacující zkušenost vzdělávání v malé škole atmosféru největší Business School ve státě Kalifornie. Vize Budeme výběr firem jižní Kalifornie a vlády pro absolventy vysoké školy, obchodní řešení a profesní rozvoj. Poslání Vytváříme a aplikovat znalosti, které mění student žije, vyvíjí podnikatelé, kteří tvaru regionální ekonomiky, a záloh intelektuálního kapitálu našich různorodých regionu. Méně