ms management

Všeobecné informace

Popis programu

MS v managementu


MS v řízení programu je navržen tak, aby vedení, aby se rozdíl v oblasti řízení, vzdělávání, výzkumu a průmyslu. Během studia se studenti procházejí přísnou školení a jsou vystaveny nejnovější informace, koncepty, nástroje a techniky v oblasti výzkumu řízení podniku. Jsou povinni používat své nejlepší intelektuální a akademické schopnosti získat titul.

&nbsp

&nbsp

Program MS


Jedná se o kurz-cum-výzkumných programů se silným výzkum přípravy komponent. Tento program je nesmírně cenné pro dosažení vyššího stupně programů, jako je PhD. Na základě dvouletého trvání studie se v tomto programu poměrně strukturované, aby studenti navázat na intelektuální a širokou základnu znalostí a dovedností. V jednom a půl roku, tj. , V prvních třech semestrech programu, jsou účastníci očekává dokončení kurzu na 27 hodin úvěru. Ve čtvrtém semestru se účastníci provádět výzkum a produkuje MS teze o 06 hodin úvěru.

&nbsp

MS Studenti jsou povinni se kurzu se skládá z 09 kurzů, ekvivalent 27 hodin úvěru. To je nezbytné stanovit základní průpravu v filosofické řízení myšlení a metodologie výzkumu.

&nbsp

Po uspokojivé clearance kurzu jsou studenti povinni provádět výzkumnou práci, což vede k práci / práce (ekvivalent 06 kreditních hodin) na schválené téma podle údajů přijatelné akademického postavení. Minimální doba potřebná k dokončení celé výzkumné práce, včetně konečného odevzdání práce / disertace, bude šest měsíců.

&nbsp

&nbsp

MS osnovy


27 hodin výuky úvěru se skládá ze 7 volitelných a 2 povinné kurzy. Volitelné předměty je možné zvolil ze seznamu těchto oznámil kurzy:

&nbsp

1. Rozhodnutí vědy
2. Člověku a chování
3. Nová věda života a přírody
4. Knowledge Management a informační vědy
5. Historie nápadů
6. Statistická analýza a řízení výzkumu
7. Ekonomika Management
8. Strategie a politiky (případové studie)
9. Supply Chain Management
10. Globální organizace
11. Ekonometrické modely a předpovědi
12. Řízení technologie
13. Vedení a změna
14. Teorie organizace
15. Hospodářského rozvoje a politiku
16. Řízení organizaci veřejného sektoru
17. Veškeré další důležité Samozřejmě, pokud doporučené


Povinné kurzy jsou navrženy tak, aby výzkumné nástroje a metodologii pro vytváření analytické schopnosti studentů. Kurzy jsou uvedeny jako povinné patří následující:

&nbsp

18. Statistická analýza a řízení výzkumu
19. Kvantitativní výzkumné metody a techniky

&nbsp

&nbsp

Vstup Požadavek

&nbsp

MBA titul nebo odpovídající minimální praxí dva roky

&nbsp

Poslední aktualizace Zář 2011

Informace o škole

The University takes pride in its institutional climate and academic culture. It provides a friendly and highly supportive environment to its students. There are ample opportunities for positive inter ... Čtěte více

The University takes pride in its institutional climate and academic culture. It provides a friendly and highly supportive environment to its students. There are ample opportunities for positive interaction between students and faculty. UMT encourages students to be receptive to new ideas, to ask objective questions and to pay attention to detail in order to infuse participants with an aptitude for life long learning. It values freedom of speech, permits dissent and welcomes diversity of views. It aims to produce well-rounded individuals who can make positive contributions to society on a personal and professional level. Méně