Magistr vzdělávání ve vzdělávání dospělých (MEdTAL)

Všeobecné informace

Popis programu

Náš jedinečný program Masters of Education in Teaching a vzdělávání dospělých je určen pro kandidáty, kteří chtějí rozvíjet dovednosti v oblasti výuky dospělých studentů ve vysokoškolském vzdělávání a zahrnují relevantní a aktuální kurzy s důrazem na zkušenosti v oblasti společného učení. Přijďte se připojit k nám v našem nádherném areálu Harrogate, TN!

Program Master of Education zahrnuje příslušné kurzy akademického obsahu s rozsáhlými zakomponovanými klinickými zkušenostmi, které vedou k silné teorii do praktického vyučovacího modelu. Kandidáti vstupují a procházejí programem jako kohortou, zapojují se do individuálních a skupinových projektů, což vede k soudržné profesní komunitě. Tento program je založen na modelu Profesionální učení komunity, který umožňuje kolegům nebo rodinným příslušníkům, kteří se chtějí účastnit programu společně, posílat žádosti kolektivně Harrogate nebo aplikovat online.

Zvláštní vlastnost

Tento magisterský studijní program je obzvláště výhodný pro mezinárodní studenty, na rozdíl od jiných pokročilých studijních programů je to koncentrovaný program, který vyžaduje jen jeden rok na dokončení. Pro zaneprázdněné profesionály to znamená méně času od práce a nižší náklady na bydlení studující v USA.

Kromě toho, Lincoln Memorial University byla zařazena nejbezpečnější univerzitní kampus. Viz následující -

https://www.knoxnews.com/story/news/2019/04/15/lincoln-memorial-university-america-safest-college-campus/3473192002/

MEd v přehledu výuky a vzdělávání dospělých

Tento nový program je určen kandidátům, kteří chtějí rozvíjet dovednosti ve výuce dospělých studentů ve vysokoškolském vzdělávání. Tento program je navržen tak, aby obsahoval přehled filozofie, výzkumu, pedagogických postupů a terénních zkušeností ve vysokoškolském učebně. Tento program je určen pro zahraniční studenty, stejně jako pro domácí studenty, kteří chtějí rozvíjet učební dovednosti.

Účelem navrhovaného učebního plánu je poskytnout bohaté informace o tom, jak se dospělí učí, o nejlepších vyučovacích postupech, o strategii ve výuce učeben ve vysokoškolském vzdělávání ao metodách výzkumu v oblasti obsahu a vzdělávání dospělých.

Třídy MEd jsou nabízeny v hlavním kampusu LMU: 6965 Cumberland Gap Parkway Harrogate, TN 37752 Popis programu MEd:

 • Zahrnuje 36 semestrálních hodin úspěšné studium
 • Skládá se ze tří semestrů, které začínají na podzim roku 2019 a končí v létě 2020

Počáteční kritéria přijetí programu (úroveň 1)

 • Kompletní a předložit žádost o program do termínu 15. července 2019

Žádost o absolventy na adrese https://applynow.lmunet.edu/

 • Předložit poplatek za přihlášku v hodnotě 50 USD
 • Požádejte 1 oficiální přepisy pro bakalářský titul
 • Požádejte 1 oficiální přepisy pro každou výuku z vašeho bakalářského studia
 • Vstupní rozhovor
 • Psaní vzorků zahraničních studentů (další požadavky, které je třeba splnit)
 • Vyhodnocený přepis pro všechny studium na úrovni bakalářského a postgraduálního studia jednou z níže uvedených organizací:

o www.iee123.com

o www.ece.org

o www.wes.org

o www.jsilny.com

 • Tři (3) doporučení
 • Životopis nebo životopis
 • Odpovídající hodnocení vstupů z jednoho z následujících testů:

o TOEFL - min. 71

o IELTS - Min 6.0

 • Kopie stránky s údaji o pasu Úroveň 2 Příjem programu (Před dokončením 9 kreditních hodin nebo prosinec 2019):
 • Studijní program schválený poradcem - (bude poskytnut při registraci)
 • Potvrzení přijetí pokynů - (bude poskytnuto při registraci)
 • Odpovídající skóre přijetí (za posledních 5 let) pro GRE - http://www.ets.org/gre o LMU poskytne GRE prep kurzy pro studenty, v případě potřeby.
Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Our nation's beloved 16th president, Abraham Lincoln, was a native of neighboring Kentucky. But you might not know that he envisioned "a great university for the people of this area" here in the Cumbe ... Čtěte více

Our nation's beloved 16th president, Abraham Lincoln, was a native of neighboring Kentucky. But you might not know that he envisioned "a great university for the people of this area" here in the Cumberland Gap. One hundred forty years later, Lincoln Memorial University is the heir of that vision, and we are very proud to wear his name and embrace his legacy. Méně