Magistr ve zdravotnictví - LIU Brooklyn

Všeobecné informace

Popis programu

O

Správci zdravotní péče pracují v klinickém prostředí, jako je nemocnice, ošetřovatelství nebo lékařská praxe, aby spravovali zařízení nebo menší jednotka v něm. Podle odboru práce práce ministerstva práce Spojených států se očekává, že oblast zdravotnictví se mezi roky 2016 a 2026 zvýší o 20%, a to mnohem rychleji než průměrné zaměstnání.

42-kreditní, NASPAA-akreditovaný magistr veřejné správy ve zdravotnictví připravuje studenty pro kariéru v polích, které nabízejí řadu profesních cest. Studenti z různých oborů s různými úrovněmi odborných znalostí vyučují členové fakulty, kteří jsou aktuální ve všech nejnovějších trendech a otázkách ve správě zdravotnictví.

Studijní program je flexibilní a může být přizpůsoben pro přizpůsobení se odborným požadavkům studenta nabídnutím specializačních kurzů, které jim umožňují hlouběji prozkoumat určitou řídící funkci nebo oblast použití. Oblasti specializace zahrnují administraci zdravotní péče, management zdravotní péče, politiku zdravotní péče a stárnoucí / dlouhodobou péči. Další specializace mohou být vyvinuta po konzultaci s poradcem fakulty z širokého spektra kurzů dostupných prostřednictvím programu a školy, jakož i prostřednictvím kurzů dostupných po celém Campus.

Program je rozdělen na čtyři části: úvodní posloupnost, která poskytuje 15 kreditů nadací a schopností sektoru veřejných služeb, za nimi následuje 9 kreditů zaměřených na téma řízení včetně lidských zdrojů, rozpočtování a finančního řízení a zákonů a odpovědnosti. Studenti pak získají 12 kreditů v oblasti specializace a požadované šest-úvěrové integrační zkušenosti capstone, který vyvrcholí v projektu a formální prezentace.

Požadavky na přijetí

Standardy pro přijetí do programu a pokročilé certifikáty jsou následující:

  • Oficiální přepisy jako doklad o absolvování bakalářského studia z akreditované vysoké školy
  • Dva doporučující dopisy
  • Aktuální životopis
  • Dvou až třístránkový typový výpis účelu
  • Standardizované testovací skóre (nepovinné)
  • Dokončená přihláška předložená Úřadu pro přijímání

Poznámka: Úplné zapsání do matriky vyžaduje oficiální přepis, který ukazuje stupeň průměru stupně vysokoškolského vzdělání nejméně 3,0 na stupnici 4,0. Omezené zápisy mohou být dostupné žadatelům, kteří nesplňují požadavky na plné maturitu. Kandidáti s průměrnými hodnotami v průměru 2,5 nebo méně musí před odesláním žádosti kontaktovat ředitele programu MPA. Taková omezená učení může vyžadovat další důkaz o způsobilosti. Omezené studenty se mohou registrovat na maximálně šest kreditů za semestr za prvních 12 kreditů. Omezené zápisy se stávají plnou maturitou po dokončení 12 postgraduálních kreditů s průměrem 3,0 nebo lepší. Studenti transferu jsou vítáni; transferové kredity vyhodnotí ředitel programu.

Podnikání @ LIU

Podnikatelští myslitelé vytvářejí ve společnosti hodnotu prostřednictvím inovací za podmínek nejistoty. Schopnost přemýšlet o podnikání je pro všechny studenty rozhodující, bez ohledu na jejich hlavní nebo kariérní plány. Podnikatelský program v LIU Brooklyn je navržen tak, aby studenty přemýšleli o podnikatelském myšlení, zatímco se naučili, jak efektivně a efektivně realizovat svou vizi.

Podnikatelský proces vyžaduje od studentů, aby kladli těžké otázky ohledně povahy svého podnikání pomocí dovedností rozvíjených v celém obchodním jádru. Jaké jsou výhody produktu nebo služby a jak se odlišuje od konkurence? Jaký je cílový trh a jak bude proniknut? Jak bude produkt nebo služba vyráběna? Jaký personál je požadován a jak bude řízen? Jaká jsou rizika podniku a co lze udělat pro jeho snížení? Jaké jsou finanční důsledky tohoto plánu? Jaké zdroje, včetně financování, jsou nutné?

Nejlepší způsob, jak porozumět podnikatelskému procesu, je přijmout praktický a zkušenostný přístup. V tomto majoru budou studenti intenzivně komunikovat s podnikatelskou komunitou jak uvnitř, tak mimo třídu a vytvářet plán, který je jak pro potenciální investory obhajitelný, tak i pro realistický proces.

Existují tři způsoby, jak studovat podnikání na LIU Brooklyn. Na úrovni vysokoškolského studia je k dispozici hlavní a menší.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Long Island University's mission is to provide excellence and access in private higher education to people from all backgrounds who seek to expand their knowledge and prepare themselves for meaningful ... Čtěte více

Long Island University's mission is to provide excellence and access in private higher education to people from all backgrounds who seek to expand their knowledge and prepare themselves for meaningful, educated lives and for service to their communities and the world. Méně
New York , Brookville + 1 Více Méně