Magistr ve vzdělávání

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

Program je navržen ve třech základních modulech a dvou volitelných modulech. Cílem základních modulů je pomoci studentům identifikovat své specifické výzkumné otázky prostřednictvím kritického přehledu literatury; rozvíjet potřebné znalosti, porozumění a praktické dovednosti ve vhodných metodách výzkumu; a vytvořit dokonalý kus pokročilého výzkumu. Volitelné moduly vám umožňují prohloubit stávající znalosti předmětu a rozšířit vaše ocenění ve studiu vzdělávání.

MA v oblasti vzdělávání je program pokročilého studia pro každého, kdo si přeje prohloubit své znalosti o vzdělávání obecně a pro ty, kteří chtějí vytvořit spojení mezi vzdělávací praxí, teorií a výzkumem.

Jak budete studovat

Očekává se, že všichni studenti navštěvují plánované vyučování o programu. Toto se koná ve dvou víkendových studijních školách (pátek - neděle v říjnu a únoru) a jedné týdenní studijní škole (pondělí až pátek v červenci).

Studijní školy zahrnují přednášky, studentské prezentace, semináře, hostující řečníky a workshopy. Důraz je kladen na povzbuzování studentů ke sdílení a diskusi o vlastní práci a k ​​poskytnutí strukturovaných aktivit, které vycházejí z výzkumných zájmů studentů a z akademických pracovníků. Studijní školy navštěvují všichni postgraduální a výzkumní studenti ve školní škole a nabízejí intenzivní, přátelskou a povzbudivou zkušenost pro všechny zúčastněné.

Mezi studijními školami se každým modulem konají čtrnáctidenní semináře. Mohou se zúčastnit osobně nebo na dálku. Tyto semináře jsou také k dispozici jako zaznamenané "webové semináře" prostřednictvím virtuálního učebního prostředí (VLE). VLE poskytuje studentům přístup k řadě strukturovaných zdrojů, včetně mnoha digitalizovaných textů a klíčových čtení. Využívá se také více interaktivně, jako prostředku k rozšíření dialogů, které jsou považovány za zásadní pro učení studentů.

Struktura programu

Jádro:

  • Kritická angažovanost ve vzdělávací literatuře
  • Metody výzkumu
  • Disertační práce

Volitelný (studenti vybírají dva):

  • Vzdělávání a sociální spravedlnost
  • Vzdělávací vedení a management: teorie a praxe
  • Jazyk a vzdělávání
  • Speciální vzdělávací potřeby a zdravotní postižení

Kontaktní hodiny a nezávislá studie

Vzhledem k povaze tohoto programu se mohou týdenní kontaktní hodiny lišit. Postgraduální studium zahrnuje významnou část samostatného studia, zkoumání materiálů zahrnutých v přednáškách a seminářích. Obecně platí, že pro každou hodinu ve třídě se očekává, že studenti stráví alespoň dvě tři hodiny v samostatném studiu. Podrobnější informace o tomto kurzu získáte od vedoucího programu.

  • Osobní a skupinové výukové programy v celém programu
  • Účast na vyučovaných modulech (25 hodin na modul)

Jak jste vyhodnoceni

Budete posuzováni prostřednictvím písemných úkolů, portfolií a prezentací. Budete také obdržet pravidelnou zpětnou vazbu o své práci od pedagogických pracovníků a svého učitele, stejně jako získání známky, abyste označili svůj pokrok v učebních osnovách. Dále byste měli očekávat, že se budou podílet na formální vzájemné prověrce vzájemných názorů a práce v rámci celého programu prostřednictvím aktivní diskuse a různých prezentačních metod (např. Každoroční prezentace studentských konferencí, posterové zasedání, zasedání PechaKucha).

Hodnocení zpětné vazby

Politika společnosti University of Lincoln ohledně zpětné vazby v oblasti hodnocení má za cíl zajistit, aby akademici okamžitě vrátili hodnocení v kurzu - obvykle do 15 pracovních dnů od data podání.

Vstupní požadavky

Prvním nebo druhým třídním vzděláním nebo odpovídajícími odbornými zkušenostmi.

Mezinárodní studenti budou vyžadovat anglický jazyk na IELTS 6.5 s minimem 6.0 v každém elementu nebo ekvivalentním.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The University of Lincoln’s global graduate community includes more than 90,000 former students across 135 countries. Lincoln graduates have gone on to secure jobs at major companies and organisations ... Čtěte více

The University of Lincoln’s global graduate community includes more than 90,000 former students across 135 countries. Lincoln graduates have gone on to secure jobs at major companies and organisations around the world, including the BBC, Rolls-Royce, Siemens, Boots, GlaxoSmithKline, Lloyds Bank, and Rockstar Games. Méně