Magistr ve vizuálním designu

Všeobecné informace

Popis programu

Deset mimořádných měsíců. Učte se od nejlepších profesionálů v oboru.

Pro koho?

Kurz je zaměřen na designéry, kteří mají tituly prvního stupně a / nebo odbornou praxi v grafice, obraze, komunikaci, produktových a redakčních tématech. Toto je Magistr pro ty, kteří si myslí, že detaily dělají rozdíl, a jsou přesvědčeni, že komunikace a zkušenosti jsou definovány emocionálně, kreativně a umělecky co možná nejvíce strategicky.

Program

Společné myšlení a myšlení: Studenti rozvíjejí - projektují - složení, design a tiskové dovednosti typografie a fotografie a základy vizualizace dat a prototypování jako technických / uměleckých základů pro formování nápadů. Současně studenti zažijí různé přístupy k výzkumu, porozumění tématu designu a jeho omezením a vytváření efektivních nápadů. Projekty se dotýkají různých oblastí kulturního, obchodního a redakčního obrazu a komunikace s artefakty pro fyzický a digitální svět.

Schválení

Za kvalitu a efektivitu didaktického modelu získal Magistr sponzorství:

68300_AIAP.jpg

AIAP
Italská asociace designu vizuální komunikace

Vedoucí kurzu Francesco Cavalli, kreativní ředitel

Francesco Cavalli získal více než dvacetileté zkušenosti v oblasti vizuální komunikace jako kreativní ředitel a strategický designér. Žije a pracuje v Miláně, kde založil Leftloft společně s Brunem Genovese, Davidem Pasquali a Andrea Braccaloni, zatímco studoval plánování města v Milánské polytechnice. Od roku 1997 kancelář navrhuje více než 900 projektů pro klienty v Itálii i v zahraničí. Od korporátní identity po publikování a kurátorství událostí pracoval mimo jiné pro Moleskine, Documenta, FC Internazionale, Milan Triennale, Cassina, Colmar a Subito. V roce 2009 opustil Milán dočasně, aby otevřel pobočku v New Yorku. V průběhu let kombinoval svou profesionální práci s propagací designové kultury prostřednictvím sdružení Ministero della Grafica a vyučováním na Fakultě designu polytechniky v Miláně a na dalších školách. V roce 2015 vytvořil Luft, výzkumný think-tanek společnosti Leftloft, workshop pro brainstorming o významu a praxi současných návrhových procesů, který organizuje multidisciplinární diskusní akce.

Studios

Naučte se přímo od protagonistů znamená získat zdroj vizí a nejmodernějších metod. Na rozdíl od tradičního Mistra přináší Magistr Raffles Milano znalosti ve třídě prostřednictvím grafických studií na vrcholu trhu, které se v učebně v průběhu deseti měsíců střídají.

Společnosti

Za téměř třicet let činnosti Raffles Group vybudovala solidní síť partnerů, kteří spolupracují na tříletých kurzech a magisterském studiu. Pověst společností a kvalita rozvíjených vztahů jsou zárukou rozhodně úrodného setkání mezi světem vzdělávání a podnikání.

Adidas, Aigner, B

Pondělí promluv

Každé pondělí v noci, v 18 hodin, Raffles Milano zve studenty, aby se setkali s velkou postavou na scéně designu, stylu a kultury projektu. Přímý poslech příběhů a nápadů, které ovlivňují trh a zvyšují progresivitu naší mysli, je skvělou příležitostí k integraci akademických programů. Zde jsou schůzky příštího roku.

Přijetí

Když obdržíme požadovanou dokumentaci a motivační dopis napsaný uchazečem, vedení stanoví datum úvodního pohovoru s vedoucím kurzu nebo s ředitelem školy, pokud je to nutné. Pokud bude jejich profil považován za vhodný, obdrží uchazeči oficiální oznámení o přijetí jejich přihlášky, což je v každém případě pro uchazeče nezávazné.

Aplikační dokumenty

- životopis
- umělecké a / nebo profesionální portfolio
- motivační dopis
- kopie bakalářského vysvědčení
- cestovní pas nebo občanský průkaz pro italské občany nebo občany EU-ESVO

Poplatky

Studenti EU / EFTA

Registrační poplatek 3 000 EUR

Školné 15 000 EUR

Studenti mimo EU / ESVO

Registrační poplatek 3 000 EUR

Školné 23 000 €

Poslední aktualizace Led 2020

Informace o škole

A new fashion and design school in Milan? Yes, and its name is RM Istituto Moda e Design Milano. A school with an unconventional spirit and method. A school designed for students who intend to look th ... Čtěte více

A new fashion and design school in Milan? Yes, and its name is RM Istituto Moda e Design Milano. A school with an unconventional spirit and method. A school designed for students who intend to look the future straight in the eye. And above all, a school that has gathered together a formidable team of lecturers, in many cases leading names on the international style and design scene. Méně