Magistr veřejné správy

Všeobecné informace

Popis programu

O veřejné správě

Od svého založení v roce 1987 získal program NASPAA Accredited MPA společnosti Albany State University více než tři sta absolventů, kteří pracují v místních, státních, federálních a neziskových organizacích po celých Spojených státech a v mezinárodních agenturách po celém světě. Takový úspěch lze do značné míry přičíst institucionálním, absolventským a poradním orgánům, které program požíval po mnoho let.

Konkrétně absolventi programu zahrnují mimo jiné policejní ředitele, vedoucí oddělení a program ve městě, místní, státní a federální vlády, vojenští důstojníci, agenti FBI, manažeři v oblasti lidských zdrojů, specialisté na komunitní a ekonomický rozvoj, vedoucí pracovníci ve vysokoškolském vzdělávání a vysokoškolských profesorů.

Fakulta programu se skládá z vysoce vzdělaných osob, které jsou odhodlány připravovat studenty z různých a nedostatečně zastoupených skupin, manažerských a vedoucích pozic ve veřejných agenturách, neziskových organizacích a soukromém sektoru. Za tímto účelem se členové fakulty podílejí na řadě aktivit v oblasti výzkumu a angažovanosti ve správě a politice ve zdravotnictví, řízení lidských zdrojů a v komunitním a hospodářském rozvoji. Program byl také zapojen do virtuálního kolaborativního úsilí s programem MPA na univerzitě v Binghamtonu, ve snaze posílit a rozšířit infuzi rozmanitosti a kulturní kompetence ve svých učebních osnovách.

Společně jsou učební osnovy a akademický výcvik na fakultě programu MPA v Albany State University navrženy tak, aby pomohly studentům se naučit syntetizovat teoretické koncepty do praktických aplikací a obohatit hodnoty, které podléhají oblasti veřejné správy při přípravě na budoucí kariéry ve veřejné službě. Proto vítáme studenty z různých skupin a kultur, kteří mají zájem o absolventské vzdělání ve veřejné správě na Albany State University v Albany State University .

Požadavky

 • Absolvování programu vyžaduje úspěšné dokončení 36 semestrálních hodin akademického kreditu.
 • Požadavky na absolvování studia zahrnují absolvování stáže a dokončení procesu ukončení, včetně portfolia a zprávy společnosti Capstone (zpráva o projektu v případě řízení vodních zdrojů).

Délka studia

 • Studenti na plný úvazek mohou obecně dokončit stupeň do dvou let.
 • Studenti na částečný úvazek mohou obecně dokončit stupeň do tří let.

Pravidelné přijetí

 • Uchovávejte vysokoškolské vzdělání z regionálně akreditované instituce s průměrem třídního stupně v průměru 3,0 nebo vyšší.
 • Minimální skóre 44 na testu Miller Analogies Test (MAT) nebo 800 na zkoušce Aptitude v Graduate Record Examination (GRE)
 • Písemné prohlášení o kariérních cílech.

Výuka

Uvedené výuky pro akademický rok 2017-2018 pro absolventské vzdělávání jsou následující:

 • Celostátní (12 semestrálních hodin): 3 199 USD za semestr
 • In-state part time (6 semestrálních hodin): 2 019 USD za semestr
 • Absolventi na plný úvazek (12 semestrálních hodin): 9 938 dolarů za semestr
 • Zahraniční studium na částečný úvazek (6 semestrálních hodin): 5 415 USD

Dostupnost finanční pomoci

Způsobilí absolventi mohou dostat až 20 500 dolarů studentských půjček na podzim, na jaře a v létě, z nichž 8 500 dolarů mohou být poskytnuty subvencované půjčky a 12 000 dolarů mohou být nepotravinářské půjčky. Studenti musí být přijati na postgraduální školu jako dočasní nebo pravidelní absolventi, aby získali nárok na finanční pomoc. Studenti, kteří jsou klasifikováni jako nonstudenti, nejsou schopni získat finanční podporu. Studenti musí hledat titul nebo pracovat na certifikaci výuky, aby získali finanční pomoc. V současné době program ASU MPA nenabízí asistenční kurzy.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Albany State University will be a world-class comprehensive university and a powerful catalyst for the economic growth and development of Southwest Georgia. ASU will be recognized for its innovative a ... Čtěte více

Albany State University will be a world-class comprehensive university and a powerful catalyst for the economic growth and development of Southwest Georgia. ASU will be recognized for its innovative and creative delivery of excellent educational programs, broad-based community engagement and public service, and creative scholarship and applied research, all of which enrich the lives of the diverse constituencies served by the University. Méně