Magistr v textilním inženýrství, oděvnictví a textilní inženýrství

Absolventi se naučí samostatně řídit inovační projekty s využitím textilních technologií, včetně hodnocení kvality, předení, tkaní, pletení, netkaných textilií, oděvů nebo tkáňového inženýrství ve zdravotnictví a dalších aplikacích, a získat jak teoretické znalosti, tak praktické zkušenosti ve výrobě. Cílem je poskytnout jim komplexní znalosti o celé oblasti textilních a oděvních technologií, především na základě pochopení základních principů a procesů a rozvoje odpovídajících intelektuálních dovedností. Osvojí si jak technickou část, tak část týkající se textilní struktury a vlastností.117769_textilenengineering.jpg

Po absolvování budou mít schopnost samostatně pracovat a být technicky kreativní. Mohou být okamžitě zaměstnáni v oděvní a textilní výrobě, v manažerských, výzkumných nebo vzdělávacích oblastech. Mohou se přizpůsobit práci v jiných odvětvích, zejména technických. Jsou schopny dalšího nezávislého růstu kvalifikací. Mohou přistupovat k problémům komplexním způsobem, tj. Z pohledu jiných než technických věd (ekonomie, ekologie a životní prostředí).

Vzhledem k tomu, že programy TUL jsou uznávány Evropskou federací národních inženýrských asociací FEANI, jsou absolventi způsobilé pro titul EUR ING.

Klíčová fakta

 • FACULTY: Fakulta textilní
 • JAZYK INSTRUKCE: Angličtina
 • OPRÁVNĚNÍ:
  • Absolvování příslušného bakalářského programu (nejlépe se vztahuje k textiliím)
  • Uznávání (hodnocení) předchozího vzdělání (bakalářské)
  • Skvělé dovednosti angličtiny.
 • DOBA: 2 roky
 • FEE / AKADEMICKÝ ROK: 3000 USD
 • APLIKAČNÍ POPLATEK: 2000 Kč / 100 USD (přihláška), 3000 Kč (žádost o uznání diplomu)
 • ŠVÝCARSKO: Štipendium na mobilitu Erasmus.
 • TERMÍN APLIKACE: 28. února 2019 (pro akademický rok 2019/20)

Studentská svědectví117768_ScreenShot2019-07-03at11.42.13AM.png

„Nejkrásnější okamžiky se vždy zdají zrychlovat a sklouzávat mimo něčí uchopení, jen když je chcete držet tak dlouho, jak je to jen možné.“ - Byl to můj čas v TUL, absolvování nejen s diplomem, ale také s hromadou tun nádherné vzpomínky. Velkolepá vyučovací třída s špičkovými výzkumnými laboratořemi, místem, kde můžete inovovat. Opravdu jsem obdivoval vynikající profesory a vysoce podpůrné pracovníky, kteří hodně pomáhali v mém kariérním životě. Světová expozice nejen výzkumným oborům a předmětům, ale také výměnou inovativních nápadů od všech, kteří přišli z různých zemí světa. Nejlepší noclehárny, ve kterých jsem žil doposud s velkou občanskou vybaveností a sociálním centrem pro cizince. Éra TUL bude vždy nejlepší kapitolou mého života! Karthik Kolappan, B.Sc., Ing.

Magistr, Katedra materiálového inženýrství, Fakulta textilní

Předchozí Akademik: Bakalářský v oboru textilní inženýrství, Katedra textilní chemie, Textil společnosti DKTE

Program se vyučuje na:
 • Angličtina

Zobraz 6 více kurzů z Technical University of Liberec »

Poslední aktualizace Červenec 8, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
2 let
Denní studium
Price
3,000 USD
FEE / AKADEMICKÝ ROK
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Zář 1, 2021
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Zář 1, 2021