Magistr v reklamě

Všeobecné informace

Popis programu

Deset mimořádných měsíců. Učte se od nejlepších profesionálů v oboru.

Pro koho?

Kurz je určen pro studenty prvního stupně a / nebo odborné praxe v oblasti grafického designu, reklamy, komunikace a marketingu a obecně pro každého, kdo myslí na komunikaci. Tento Masters je rozvíjet budoucí autory kopií, umělecké režiséry a manažery komunikace.

Program

Studenti mají možnost získat znalosti a praktické zkušenosti se současnými systémy budování značky, které pracují společně s profesionály, kteří dnes řídí trh. Témata třídy sahají od analýzy produktů a nápadů, psaní kopií až po výrobu.

Vedoucí kurzu Gianpietro Vigorelli, kreativní ředitel

Gianpietro Vigorelli, třída 1951, je měřítkem italské reklamy v posledních desetiletích. Během své kariéry stál v čele nejdůležitějších a kreativních agentur. V roce 1987 byl kreativní ředitelem v Saatchi

Studios

Naučte se přímo od protagonistů znamená získat zdroj vizí a nejmodernějších metod. Na rozdíl od tradičního Mistra přináší Magistr Raffles Milano znalosti ve třídě prostřednictvím grafických studií na vrcholu trhu, které se v učebně v průběhu deseti měsíců střídají.

Schválení

Za kvalitu a efektivitu didaktického modelu získal Magistr sponzorství:

ADCI
Art Director Club English
adci.it

Pondělí promluv

Každé pondělí v noci, v 18 hodin, Raffles Milano zve studenty, aby se setkali s velkou postavou na scéně designu, stylu a kultury projektu. Přímý poslech příběhů a nápadů, které ovlivňují trh a zvyšují progresivitu naší mysli, je skvělou příležitostí k integraci akademických programů. Zde jsou schůzky příštího roku.

Přijetí

Když obdržíme požadovanou dokumentaci a motivační dopis napsaný uchazečem, vedení stanoví datum úvodního pohovoru s vedoucím kurzu nebo s ředitelem školy, pokud je to nutné. Pokud bude jejich profil považován za vhodný, obdrží uchazeči oficiální oznámení o přijetí jejich přihlášky, což je v každém případě pro uchazeče nezávazné.

Aplikační dokumenty

- životopis
- umělecké a / nebo profesionální portfolio
- motivační dopis
- kopie bakalářského vysvědčení
- cestovní pas nebo občanský průkaz pro italské občany nebo občany EU-ESVO

Poplatky

Studenti EU / EFTA

Registrační poplatek 3 000 EUR

Školné 15 000 EUR

Studenti mimo EU / ESVO

Registrační poplatek 3 000 EUR

Školné 23 000 €

Poslední aktualizace Led 2020

Informace o škole

A new fashion and design school in Milan? Yes, and its name is RM Istituto Moda e Design Milano. A school with an unconventional spirit and method. A school designed for students who intend to look th ... Čtěte více

A new fashion and design school in Milan? Yes, and its name is RM Istituto Moda e Design Milano. A school with an unconventional spirit and method. A school designed for students who intend to look the future straight in the eye. And above all, a school that has gathered together a formidable team of lecturers, in many cases leading names on the international style and design scene. Méně