Magistr v počítačovém inženýrství

Všeobecné informace

Popis programu

Magistr v oboru Počítačové inženýrství si klade za cíl vyškolit vysoce kvalifikované profesionální postavu, která je schopna pracovat v informačních a automatizačních technologiích a ve všech aplikačních odvětvích, které tyto technologie umožňují. Absolvent bude proto schopen se svou pevnou přípravou čelit výzvám trhu práce, které nabídnou důležité příležitosti v důsledku technologické inovace informační společnosti.

Studijní plán je rozdělen do tří oblastí specializace, které jsou identifikovány podle kurikula: Internetově orientované informační systémy (Sistemi informativi orientati ad Internet), Automatizace (Automazione) a Průmyslová informatika (Informatica industriale). Součástí vzdělávacích a vzdělávacích aktivit jsou také projekty na špičkových technologiích (např. Strojové učení, analytika, adaptivní systémy, multiagentní systémy atd.) Prováděné v univerzitních laboratořích a externích společnostech.

Studenti mají také možnost získat dvojí titul v rámci STIC

(viz href = "https://www.unipr.it/doppititoli_UE a href =" http://ingegneria.unipr.it/relinter/ ).

Poslední aktualizace Květen 2019

Informace o škole

The University of Parma is a State University. As such, it is self-governing and has administrative, organisational, and accountancy autonomy, providing services to the general public.

The University of Parma is a State University. As such, it is self-governing and has administrative, organisational, and accountancy autonomy, providing services to the general public. Méně
Altavilla Vicentina , Parma + 1 Více Méně