Magistr v oboru strojírenství

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Kurikulum kurzu Strojní inženýrství je moderní a přísné. Kurzy v programu poskytují pevný základ v předmětech, jako je mechanické chování inženýrských materiálů, mechaniky kontinua, termodynamika, experimentální a numerické spalování, výpočetní dynamika tekutin a teorie řízení. Naši absolventi jsou technicky dobře vyškoleni k tomu, aby byli produktivními členy moderní světové společnosti a byli zvlášť vhodní pro výzkumnou kariéru v akademické, průmyslové a vládní výzkumné laboratoři. Důrazně klademe na třídní učení spolu s inovativním výzkumem v různých oblastech.
Vyzýváme vás, abyste prozkoumali naši webovou stránku a dozvěděli se více o našich studijních programech a fakultních výzkumných skupinách.

Magisterský titul

Stupeň MS může být absolvent absolvent nebo může sloužit jako brána k Ph.D. program. Stupeň MS obvykle trvá 18 měsíců a je nabízen jak tradičním studentům na plný úvazek, tak i studentům na částečný úvazek. například studenti sponzorovaní průmyslovým odvětvím na pololetí.

Další informace

Ředitel programu:
Aamir Farooq, Ph.D.
Docent strojního inženýrství
Budova 5, úroveň 4, místnost 4217.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Established in 2009, King Abdullah University of Science and Technology (KAUST) is a graduate-level research university located on the shores of the Red Sea. Ranked 1st in the world for citations per ... Čtěte více

Established in 2009, King Abdullah University of Science and Technology (KAUST) is a graduate-level research university located on the shores of the Red Sea. Ranked 1st in the world for citations per faculty for past 3 consecutive years running (Qs world university rankings), we’re dedicated to advancing science and technology through interdisciplinary research, education, and innovation. Méně