Magistr v oblasti lidských práv

Všeobecné informace

Popis programu

Magisterský titul v oblasti lidských práv zkoumá historii práv, jejich základ ve výuce, způsob, jakým ovlivňují právo a jejich rostoucí přítomnost na mezinárodní scéně.

Zaměření a metodologie studijního programu dělají zvláštní zájem pro ty, kteří se podílejí nebo se chtějí zapojit do výzkumu a výuky v oblasti práva a jiných právních oborů, a pro zájemce o právní praxi v národních a mezinárodních organizacích specializujících se na předmět.

Osnovy

Kurikulum popisuje předměty v rozsahu a jejich charakteru (základní, povinné, volitelný atd.), Počet kreditů apod. Témata jsou rozdělena na předměty, které jsou zase uspořádány do modulů.

Magisterský titul v oblasti lidských práv zahrnuje 60 kreditů ECTS rozdělených do čtyř modulů; to trvá jeden akademický rok a je vyučován na akademické půdě.

  • Modul 1: Úvod do výzkumu (15 kreditů ECTS)
  • Modul 2: Všeobecné vzdělávání (18 kreditů ECTS)
  • Modul 3: Volitelné předměty (12 kreditů ECTS)
  • Modul 4: Projekt magisterského studia (15 kreditů ECTS)

Profesní vyhlídky

Tento magisterský titul poskytuje přístup k doktorskému studijnímu programu v oboru práva pro ty, kteří chtějí v budoucnu vstoupit do výuky a výzkumu.

Cílem programu je také být užitečné pro studenty, kteří chtějí získat kulaté vzdělání s cílem pracovat v oblasti základních práv v národních a mezinárodních asociacích a institucích.

Jednou z priorit školy práva je podpora profesního rozvoje studentů. Kariérový úřad za tímto účelem poskytuje osobní pozornost prostřednictvím kariérového poradenství a různých procesů hledání zaměstnání. To pomáhá studentům navrhnout jejich profesní kariéru a poskytuje jim poradenství v oblasti pracovních příležitostí, jakmile dokončí magisterský titul.

Studenti také podporují University of Navarra Business Foundation, instituci s 25-letou historií řízení zaměstnání a stáží pro studenty, jejichž cílem je působit jako most mezi obchodem a univerzitou.

Práce, kterou univerzita provádí v oblasti zaměstnanosti a pracovních příležitostí, byla v posledních letech uznána na vnitrostátní i mezinárodní úrovni:

Globální zaměstnatelnost 2013:

Mezi 50 nejlepších univerzit na světě, pokud jde o zaměstnatelnost absolventů.

New York Times 2011 a 2012:

Mezi 50 nejlepších soukromých univerzit ve světě, pokud jde o zaměstnatelnost absolventů.

Poslední aktualizace Úno 2019

Informace o škole

The University of Navarra is based on the Christian inspiration promoted by St. Josemaría Escrivá de Balaguer, the founder of Opus Dei. Its mission is to seek and present the truth; contribute to the ... Čtěte více

The University of Navarra is based on the Christian inspiration promoted by St. Josemaría Escrivá de Balaguer, the founder of Opus Dei. Its mission is to seek and present the truth; contribute to the academic, cultural and personal education of its students; promote academic research and healthcare activities; provide suitable opportunities for the development of its professors and employees, and carry out broad cultural outreach and social promotion work with a clear goal of service. Méně
Pamplona , Madrid , San Sebastián + 2 Více Méně