Magistr v námořní vědě (MarS)

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Program Marine Science (MarS) využívá výhod umístění KAUST na Rudém moři, živé laboratoři s velkým potenciálem pro vzrušující vědu. Program se zabývá biologií a ekologií velkého množství mořských forem života. Existuje záměrné zaměření na místní systém Rudého moře, a to jak jako primární studijní systém, tak jako systém, pomocí něhož lze porovnávat obecné pojmy z jiných mořských systémů.
Cílem programu Marine Science je vyvinout integrované porozumění ekosystému Rudého moře a mořských ekosystémů obecně včetně základní biologie na molekulární a genomické úrovni, symbiózy s řasami a prokaryotemi (bakteriemi a archaie), sdruženými společenstvími ryby a korály a fyzické a chemické prostředí, které je ovlivňuje a tvaruje. Toto chápání by mohlo mít vliv na globální cyklování uhlíku, na ohrožené druhy a na to, jak řídíme těžbu zdrojů z oceánů.

Růst a smrt v bakteriálních komunitách od KAUST Video on Vimeo.

Magisterský titul

Magisterský titul (MS) je udělen po úspěšném absolvování minimálně 36 kreditních hodin. Pro absolvování musí být dosaženo minimálního GPA 3,0. Individuální kurzy vyžadují minimální B-kurz. Očekává se, že studenti absolvují magisterský studijní program ve třech semestrech a jednom letním zasedání.

Požadavky na kurz

  • Povinné předměty (6 kreditů)
  • Základní kurzy (3 kredity)
  • Volitelné předměty a další základní kurzy po schválení
  • Výzkum / Kapstone zkušenosti (12 - 24 kreditů v závislosti na dalších kurzech jsou přijata)
  • Zimní program pro obohacení (dokončený)

Možnost volby MS a MS Non-thesis možnost absolvování.

Ph.D. pozice a návštěvy studentských příležitostí jsou k dispozici zde.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Established in 2009, King Abdullah University of Science and Technology (KAUST) is a graduate-level research university located on the shores of the Red Sea. Ranked 1st in the world for citations per ... Čtěte více

Established in 2009, King Abdullah University of Science and Technology (KAUST) is a graduate-level research university located on the shores of the Red Sea. Ranked 1st in the world for citations per faculty for past 3 consecutive years running (Qs world university rankings), we’re dedicated to advancing science and technology through interdisciplinary research, education, and innovation. Méně