Magistr v materiální fyzice a chemii

Všeobecné informace

Popis programu

Disciplína hmotné vědy a inženýrství se skládá ze 3 podřízených disciplín magisterského studia v oboru materiálových věd, materiálového inženýrství a materiálové fyziky a chemie. Tato disciplína má za cíl studovat strukturu, zpracování a vlastnosti jednoho materiálu a zkoumat vztahy těchto faktorů. Mezi povinné základní předměty patří materiální analýza a charakterizace, vybraná témata z oblasti fyziky materiálů a tak dále. Hlavní výzkumná oblast zahrnuje valenční elektronovou strukturu a návrh materiálů, teorii a aplikaci řízení struktury materiálu v externím oboru.

Hlavní chod:

matematická analýza, Základy materiálové vědy, Analýza a charakterizace materiálů, Inženýrský materiál, Moderní funkční materiál, Mechanické vlastnosti kovů.

Požadavek na aplikaci

 1. Mít bakalářský titul nahoře,
 2. Poskytovat vysokoškolský diplom notářsky ověřené kopie a přepis nebo notářsky ověřené kopie vysokoškolských kurzů. Pokud diplom není čínský ani anglický, měli byste poskytnout notářsky ověřené dokumenty v čínštině nebo angličtině,
 3. Poskytovat výzkumný nebo studijní plán v Číně (nejméně 1500), psaný v čínštině nebo angličtině,
 4. Poskytněte doporučující dopisy dvěma odborníkům nebo odborníkům.

Požadavek kurikula:

Postgraduální kurzy zahrnují všeobecné kurzy, základní kurzy, specializované kurzy a praxi. Magisterský kurz vyžaduje minimálně 24 kreditů, včetně 10 všeobecných kurzů a 4 praktických kreditů. Všechny kurzy jsou vyučovány v angličtině kromě kurzů týkajících se čínského jazyka a čínské kultury.

Požadavek na papír:

Absolventi by měli svůj příspěvek dokončit samostatně. Bakalářská práce by měla odrážet kreativitu, praktičnost a progresivitu absolventů.

Aplikační materiály

 • Kopie prvních 10 stran pasu,
 • Kopie bakalářského diplomu,
 • Kopie přepisu univerzity,
 • Nedávný záznam výpisu z bankovního účtu sponzora,
 • Sponzorský dopis,
 • Formulář žádosti (vyplněn),
 • RMB700 juan poplatek za žádost,
 • Poslat $ 4000 dolarů na školní účet (Prosím, napište své jméno a číslo pasu, když pošlete peníze na účet školy po 3 dnech prosím potvrďte se školou.).
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Founded in 1951, Liaoning University of Technology (LUT) is a provincial university of higher learning. It is a multifaceted university with engineering as its specialty, as well as offering instructi ... Čtěte více

Founded in 1951, Liaoning University of Technology (LUT) is a provincial university of higher learning. It is a multifaceted university with engineering as its specialty, as well as offering instruction in science, liberal arts, economics, and management studies. Presently it serves over 18,000 undergraduates and 578 postgraduates. Méně