Magistr v managementu a mezinárodním podnikání

Všeobecné informace

Popis programu

men, employees, suit

Přijímací zkoušky

  • Ekonomická teorie
  • Cizí jazyk (angličtina, čínština, němčina, francouzština, španělština)

Vstupné

Toto je seznam dokumentů, které byste měli předložit:

  • Vyplněno ve formuláři žádosti (v .pdf) s připojenou barevnou fotografií (velikost: 3 x 4 cm).
  • Kopie osvědčení o vzdělání doprovázených akademickým přepisem se seznamem absolvovaných kurzů a získaných známek (bodů). Pokud cizinec, který žádá o zápis do programů nabízených vysokými školami, nemá osvědčení o vzdělání dokládající skutečnost vzdělání a / nebo odborné přípravy v důsledku specifik návrhu vzdělávacího procesu, měl by cizinec předložit doklad obsahující informace o výsledcích o posledních zkouškách vydaných vzdělávacím zařízením, kde byla osoba vyškolena na území země původu.
  • Kopie lékařského osvědčení (formulář 086u) vydaná orgánem, který působí v zemi původu a která prokazuje, že na území Ruské federace neexistují žádné kontraindikace pro výcvik.
  • Kopie certifikátu HIV / AIDS vydaného orgánem, který působí v zemi původu.
  • Kopie stránek pasu, které budou zobrazeny hraničním úředníkům při vstupu na území Ruské federace. Datum vypršení platnosti pasu by nemělo být pozdější než 18 měsíců ode dne vydání studentského víza. Informace potřebné k provedení pozvání by měly být snadno čitelné.
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The Federal State-Funded Educational Institution of Higher Education "Financial University under the Government of the Russian Federation" is one of the oldest Russian higher education institutions wh ... Čtěte více

The Federal State-Funded Educational Institution of Higher Education "Financial University under the Government of the Russian Federation" is one of the oldest Russian higher education institutions where financial experts, financial law experts, economists, IT experts, mathematicians, sociologists, and political scientists are trained. Méně