Magistr v módním designu

Všeobecné informace

Popis programu

Deset mimořádných měsíců. Učte se od nejlepších profesionálů v oboru.

Pro koho?

Raffles Milano hledá absolventy v oboru designu, kostýmů a módních akademií, ale také mladé designéry, kteří dychtí jednat s profesionály v reálném světě, aby otevřeli nové formy experimentování a nové estetické obzory. Cílem je vytvořit budoucí vůdce módního světa s nezávislou a jedinečnou kreativní vizí a zároveň mít silnou schopnost proniknout do složitosti vysoce volatilního trhu.

Program

V celém Mistře získávají studenti plnohodnotnou vizi módního průmyslu a pracují společně s profesionály, kteří dnes řídí luxusní trh. Analyzujeme trendy v oblasti kostýmů a makra, hovoříme o módní estetice, vytváříme desky, pracujeme na cíleném výzkumu vedeném odborníky v oboru. Program pracuje krok za krokem na budování vlastní sbírky studenta od skicování po výrobu.

Naučte se přímo od protagonistů znamená získat zdroj vizí a nejmodernějších metod. Na rozdíl od tradičního Mistra, Master Raffles Milano přináší znalosti do praxe ve třídě, kdy se špičkoví odborníci na trhu střídají v učebně v průběhu deseti měsíců.

Vedoucí kurzu Arthur Arbesser, módní návrhář

Narodil se a vyrůstal v rakouském hlavním městě Vídni, studoval na Střední umělecké škole Saint Martins pro umění a design. Po ukončení studia se přestěhoval do Milána, kde pracoval 7 let pro Giorgio Armani. V únoru 2013 zahájil Artur svou titulní dámskou oděvní značku. Byl jedním z finalistů druhého ročníku ceny LVMH v roce 2015 a v červnu téhož roku byl pozván k účasti na prestižním veletrhu PITTI Immagine Fair ve Florencii as návrhářka dámského oblečení. Kromě své vlastní jmenovky jmenuje kreativní poradce pro další mezinárodní značky a nepřetržitou spolupráci s Apple, Silhouette Eyewear, nábytkem HEM, vídeňským státním baletem a Berlínskou státní operou.

Společnosti

Za téměř třicet let činnosti Raffles Group vybudovala solidní síť partnerů, kteří spolupracují na tříletých kurzech a magisterském studiu. Pověst společností a kvalita rozvíjených vztahů jsou zárukou rozhodně úrodného setkání mezi světem vzdělávání a podnikání.

Adidas, Aigner, B

Pondělí promluv

Každé pondělí v noci, v 18 hodin, Raffles Milano zve studenty, aby se setkali s velkou postavou na scéně designu, stylu a kultury projektu. Přímý poslech příběhů a nápadů, které ovlivňují trh a zvyšují progresivitu naší mysli, je skvělou příležitostí k integraci akademických programů. Zde jsou schůzky příštího roku.

Přijetí

Když obdržíme požadovanou dokumentaci a motivační dopis napsaný uchazečem, vedení stanoví datum úvodního pohovoru s vedoucím kurzu nebo s ředitelem školy, pokud je to nutné. Pokud bude jejich profil považován za vhodný, obdrží uchazeči oficiální oznámení o přijetí jejich přihlášky, což je v každém případě pro uchazeče nezávazné.

Aplikační dokumenty

- životopis
- umělecké a / nebo profesionální portfolio
- motivační dopis
- kopie bakalářského vysvědčení
- cestovní pas nebo občanský průkaz pro italské občany nebo občany EU-ESVO

Poplatky

Studenti EU / EFTA

Registrační poplatek 3 000 EUR

Školné 15 000 EUR

Studenti mimo EU / ESVO

Registrační poplatek 3 000 EUR

Školné 23 000 €

Poslední aktualizace Led 2020

Informace o škole

A new fashion and design school in Milan? Yes, and its name is RM Istituto Moda e Design Milano. A school with an unconventional spirit and method. A school designed for students who intend to look th ... Čtěte více

A new fashion and design school in Milan? Yes, and its name is RM Istituto Moda e Design Milano. A school with an unconventional spirit and method. A school designed for students who intend to look the future straight in the eye. And above all, a school that has gathered together a formidable team of lecturers, in many cases leading names on the international style and design scene. Méně