Magistr v leteckém inženýrství

Všeobecné informace

Popis programu

O IPSA , Letecké a kosmické vysoké škole strojní

IPSA je inženýrská škola nabízející 5letý sylabus 100% věnovaný letectví a vesmíru.

Zájem o „vše vzdušný prostor“ je ve škole zvláštním zdrojem motivace a vášeň sdílí jak studenti, tak lektoři.

V učebním plánu 5 let se první tři roky vyučují ve francouzštině a iniciují studenty do leteckého průmyslu. Ve svém 3. ročníku se studenti mohou specializovat na letecké a kosmické systémy. Magisterský program (2 roky) je plně vyučován v angličtině. Během těchto 2 let mohou studenti své kurzy individualizovat pomocí možností a vědeckých titulů.

IPSA sídlí v Paříži, Toulouse, Lyonu a Marseille, ale Magistr se vyučuje pouze v Paříži. Program je akreditován CTI (Francouzská národní komise pro inženýrské tituly).

Hlavní program

Magisterský program se skládá z velkých a volitelných prvků (energie a pohon, mechanika a letecké konstrukce, vestavěné systémy, mechatronika, odpalovací zařízení a družice apod.), Které tvoří osy prohloubení nezbytné pro získání solidních znalostí v jejich oboru. Tento vývoj se vždy řídil prací rozvojové rady školy.

"Diplome d'ingénieur", odpovídající magisterskému leteckému inženýrství udělené IPSA umísťuje absolventa jako schopný řešit jakýkoli problém související s leteckou a vesmírnou činností. Školení IPSA také umožňuje absolventům pracovat v souvisejících pokročilých oblastech letectví a vesmíru, zejména v pozemní dopravě, která využívá techniky a technologie podobné těm, které se používají v letectví.

Kurikulum magisterského studijního programu IPSA plně splňuje budoucí očekávání francouzského a světového průmyslu v letecké oblasti.

IPSA v číslech

 • 1800 studentů ve čtyřech areálech
 • 3000 absolventů
 • 65 partnerských univerzit
 • 200 partnerských odvětví
 • 40 studentských asociací
 • 28 týdnů povinné absolvování stáže
 • 95% studentů najalo do 6 měsíců po ukončení studia

Požadavky na přijetí

Způsobilost

Master of Engineering je otevřen uchazečům s tříletým bakalářským titulem (nebo rovnocenným) v leteckém, strojírenském, elektrotechnickém a elektronickém inženýrství, mechatronickém inženýrství nebo souvisejících oborech.

Jazykové požadavky

 • TOEFL 79
 • TOEIC 785
 • IELTS 5,5
 • nebo Cambridge BULATS zaznamenávají výsledky.

Přijímání na požádání, případně s rozhovorem na skype. Zeptejte se nás na formulář žádosti.

Aplikace:

Od 20. do 31. května 2020.

Kontaktujte nás

freemover @ IPSA .fr

IPSA
63 bis boulevard de Brandebourg
94 200 Ivry sur Seine

IPSA se nachází u bran v Paříži. Je snadno dostupný silniční a veřejnou dopravou.

Poslední aktualizace Zář 2019

Informace o škole

IPSA is an engineering college offering a 5-year graduate syllabus specialized in aeronautical and space systems. Students acquire wide knowledge in various scientific fields and a practical approach ... Čtěte více

IPSA is an engineering college offering a 5-year graduate syllabus specialized in aeronautical and space systems. Students acquire wide knowledge in various scientific fields and a practical approach to engineering. Méně