V programu komunikací a mezinárodních vztahů s veřejností vyučují univerzitní profesoři interaktivní kurzy, vedoucí komunikačních agentur sdílejí zkušenosti z první ruky a studenti využívají multikulturní diskuse a náročnou projektovou práci. Na dokončení tohoto programu trvá dva roky studia na plný úvazek.

Jako součást tohoto programu budete trávit dva skvělé roky učení teorie a praxe komunikace v mezinárodní skupině studentů z celého světa. To je multidisciplinární rys programu, který umožnil sjednotit různé oblasti, jako je komunikace, ekonomika, žurnalistika a management. Vzhledem k tomu, že umístění v jedné z předních ruských technologických univerzit dává programu zvláštní pozornost v oblasti komunikace pro odvětví založené na znalostech a technologii.

Další výhodou vstupu MISiS je, že budete studovat v samém srdci Moskvy, živé a dynamické město, které nabízí nebývalé příležitosti jak profesionální, tak kulturní. Budete mít příležitost stát se součástí mezinárodního společenství v Moskvě, setkat se s zkušenými vědci a odborníky, účastnit se konferencí a workshopů a položit pevný základ pro vaši budoucí kariéru v oblasti komunikace a mezinárodních vztahů s veřejností.

V důsledku tohoto programu budete:

  • být lépe vybavena pro mezinárodní spolupráci v oblasti výzkumu a inovací, jakož i pro spolupráci s podniky
  • zlepšit své znalosti a dovednosti v oblasti public relations a komunikace
  • být schopen zvýšit uznání, popularitu a využívání inovativních a zavedených produktů a technologií v místním, celostátním i globálním měřítku
  • získat praktické zkušenosti prostřednictvím interakce s profesionály PR, návštěvy různých organizací a stáž v příslušném oddělení veřejné či soukromé organizace.

Přijetí

Aby mohl být žadatel přijat jako řádný absolvent dvouletého magisterského programu na MISiS , musí mít uchazeč titul bakaláře nebo jeho ekvivalent.

Vstupní lhůta

U zahraničních studentů je termín podání žádosti na podzim 2019 20. července 2019 .

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 9 více kurzů z National University of Science and Technology MISIS »

Poslední aktualizace Březen 4, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
2 let
Denní studium
Price
6,830 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date