Magistr v komunikaci a mezinárodních vztazích s veřejností

Všeobecné informace

Popis programu

V programu komunikací a mezinárodních vztahů s veřejností vyučují univerzitní profesoři interaktivní kurzy, vedoucí komunikačních agentur sdílejí zkušenosti z první ruky a studenti využívají multikulturní diskuse a náročnou projektovou práci. Na dokončení tohoto programu trvá dva roky studia na plný úvazek.

Jako součást tohoto programu budete trávit dva skvělé roky učení teorie a praxe komunikace v mezinárodní skupině studentů z celého světa. To je multidisciplinární rys programu, který umožnil sjednotit různé oblasti, jako je komunikace, ekonomika, žurnalistika a management. Vzhledem k tomu, že umístění v jedné z předních ruských technologických univerzit dává programu zvláštní pozornost v oblasti komunikace pro odvětví založené na znalostech a technologii.

Další výhodou vstupu MISiS je, že budete studovat v samém srdci Moskvy, živé a dynamické město, které nabízí nebývalé příležitosti jak profesionální, tak kulturní. Budete mít příležitost stát se součástí mezinárodního společenství v Moskvě, setkat se s zkušenými vědci a odborníky, účastnit se konferencí a workshopů a položit pevný základ pro vaši budoucí kariéru v oblasti komunikace a mezinárodních vztahů s veřejností.

V důsledku tohoto programu budete:

  • být lépe vybavena pro mezinárodní spolupráci v oblasti výzkumu a inovací, jakož i pro spolupráci s podniky
  • zlepšit své znalosti a dovednosti v oblasti public relations a komunikace
  • být schopen zvýšit uznání, popularitu a využívání inovativních a zavedených produktů a technologií v místním, celostátním i globálním měřítku
  • získat praktické zkušenosti prostřednictvím interakce s profesionály PR, návštěvy různých organizací a stáž v příslušném oddělení veřejné či soukromé organizace.

Přijetí

Aby mohl být žadatel přijat jako řádný absolvent dvouletého magisterského programu na MISiS , musí mít uchazeč titul bakaláře nebo jeho ekvivalent.

Vstupní lhůta

U zahraničních studentů je termín podání žádosti na podzim 2019 20. července 2019 .

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

With over 100 years of experience educating in the fields of scientific research, technology, and metallurgy, The National University of Science and Technology MISIS has a proud and distinguished hist ... Čtěte více

With over 100 years of experience educating in the fields of scientific research, technology, and metallurgy, The National University of Science and Technology MISIS has a proud and distinguished history. Established in 1918, the University originated as the Department of Metallurgy in the Moscow Academy of Mines, and in the following decades has undergone several transformations before achieving its current designation as a national research university. Méně