Magistr v interiéru

Všeobecné informace

Popis programu

Probuďte se krásou. Nová koncepce interiérového designu Master

Charakteristika těchto kurzů spočívá v tom, že akademická teorie je kombinována s praxí na skutečném pracovišti.

Magistr se zaměřuje na velké otázky "krásy" a jeho identitu s pokročilými metodami v konstrukčním složení. Po úvodu do plánování místa se kurzy rozšiřují o několik témat, jako jsou domy, zelené výstavní prostory, mezinárodní showroom, udržitelné kanceláře a duchovní prostory, které vymezují výrazné znalosti o prostorách, tvarech, materiálech a designu světla jako nástroje pro výrazem našeho vnitřního já a klienta.


Skicování: Podívejte se hluboko na vaši kreativitu

Cílem kurzu je pomoci pochopit základní prvky mezinárodních projektů v oblasti designu interiérů. Díky rychlému kreslení základních prvků tvaru absorbujeme nebo vyjadřujeme podstatu návrhových nápadů.


Mezinárodní výkres

Zaměřte se na mezinárodní způsob kodifikace souboru a klasifikace výkresových symbolů, metod, vrstev, detailů a způsobů zobrazování projektů v globální firmě pro design, aby studenti byli schopni pracovat v praxi v mezinárodní společnosti.


Pokročilá technologie: budoucnost

Znalost technik a nových technologií designu zajišťuje naši kontrolu nad našimi dodavateli a jejich náklady na rekonstrukci. Velmi důležité pro naši Akademii interiérového designu.

Začněte nový pokročilý přístup se zeleným designem a udržitelnou technologií, kde je možné, v přímém zážitku na prototypu, porozumět a vnímat silné stránky uvnitř vytvořených tvarů prostřednictvím kontroly jejich proporcí.


Historie designu: minulost je nyní

poznat historii architektury a designu nejen jako informace z minulosti, ale jako skutečné vnímání velkého dobrodružství nejdůležitějších autorů v této oblasti (a jejich života). V našem novém pojetí Mezinárodního mistra interiérového designu si myslíme, že každý tvar umění je projevem vnitřního živého a bohatého světa umělce. To platí i pro architekta a designéra a je možné v průběhu kurzu jít přímo na historické místo a vnímat "duch místa" a jeho autora.


Chromatické vnímání: Vychutnejte si barvy

zavádí studenty znalosti o vlivu barev na lidské bytosti v různých kombinacích v množství a druhu tvarů a geometrie, z nichž se mohou skládat, vymezující různé vnímání uvnitř veřejného / soukromého prostoru a interiérů. Jako mezinárodní mistr interiérového designu zůstává tento předmět zásadní.


Služby online designu: digitální marketing

Představuje studentům nejinovativnější a nejpokročilejší způsob, jak pracovat online a setkat se s klienty prostřednictvím internetu, vyvíjet celý proces návrhu prostřednictvím nejnovějšího digitálního webového marketingu, aby byl plně zapojen do současného způsobu práce po celém světě.


Pokročilé portfolio

Prezentace závěrečných děl zákazníkovi je velmi důležitá, protože je způsob, jak zobrazovat konkrétní pohled na projekt prostřednictvím barev, materiálů, světla, vytváření prostředí a atmosféry obrazu. Učení pokročilého způsobu, jak dělat Portfolio znamená vymezit silnou identitu práce a mít úspěch v posledním důležitém kroku prezentace.


3D model / rendrování

Zaměřuje se na přinášení 2d výkresu a náčrtů 3D modelového zastoupení jako prostředků pro návrhové myšlení a vnímání. Pozorování prvního a analytického studia po několika cvičeních interiérových prostorů, které rozvíjejí tvůrčí schopnosti. Učení 3D Render software V-Ray pro vytváření obrazů s několika 3D modely.


Odborná praxe

Tento kurz v Master Interior Design zkoumá organizaci a řízení reálných postupů pro poskytování profesionálních designových služeb. Zaměřuje se na odpovědnost architekta od fáze před uzavřením smlouvy prostřednictvím odhadu nákladů s nákladovou listinou a stavebními specifikacemi. Budeme se zabývat všemi aspekty, jako je použití výpočetní techniky při přípravě specifikací a stavebních návštěv.


Řízení zákazníků

Setkání s klienty od prvního do posledního, pochopení jejich skutečných potřeb, ukázka návrhu prvního nápadu a následných kroků v projektu. Být schopen je řídit několika fázemi práce až do konce a ukázat jim, jak je možné kontrolovat množství velkých kusů, je choulostivá práce. Správný přístup jako chování času a rytmů pro ukázání několika kroků projektu je velmi důležitou součástí práce obyčejných odborníků. Florenzská interiérová škola představí také studenty v tomto oboru.


Kariérní možnosti

Obvykle vybíráme naše spolupracovníky mezi našimi nejlepšími studenty. Studenti získají titul MASTER-Interior Designer nebo Dual Master of Interior a Design nábytku více Certifikát odborné praxe a mohou pokračovat v jejich profesní kariéře v oboru Design interiéru jako nezávislý nebo spolupracovník v interiérovém designu a architektonických firmách nebo zaměstnanci v kreativních průmyslových odvětvích, jako je výstavní návrh, design událostí, dekorace, návrh výrobku, design nábytku, 3D specializace, specializace vykreslování, ilustrace projektu, vizuální merchandising.


Koncepce kurzu

Může se stát, že během realizace vašeho projektu, zatímco pozorujete svůj model pod světlem, začnete se chápat sami sebe, kdo jste opravdu a co skutečně chcete od života.

Tento Master je koncipován v architektonické a interiérové ​​a nábytkové architektuře, která kombinuje teorii a skutečné dílo, která vás nadchne a změní vás pomocí metody "Percepce v designu", kterou jste a co je skutečností v důsledku vaší práce a Váš výzkum. Jako návrhář objevíte svět a vaši budoucnost. Můžete se seznámit s důkladným pochopením klientových vysvětlení, uspět v rozpoznávání značek, které přenášejí materiál, vnímat zvuky a vůně přírody a vytvořit dialog mezi vaším projektem a nejvíce vnitřní částí sebe. Světlo, prostor, materiál a konstrukce jsou prvky, které vytvářejí poezii projektu, aniž byste zapomínali na podstatu kontroly nákladů nebo pochopení procesů v manažerovi vybavení interiéru a vedení týmu řemeslníků, kteří se zabývají realizací vašeho mistrovského díla .

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The school's Unique concept derives from the combination of academic lectures in the courses and work on authentic projects with professionals and suppliers - site inspections and on-site experience - ... Čtěte více

The school's Unique concept derives from the combination of academic lectures in the courses and work on authentic projects with professionals and suppliers - site inspections and on-site experience - together with visits to workshops, laboratories, factories, and stores. The courses take into account the results of the most important international academic research with testimony from world-famous designers and architects. Méně