Magistr v interdisciplinárním výzkumu a studiu ve východní Evropě

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Měj svou budoucnost na University of Bologna .

Přihlaste se k virtuálnímu veletrhu Alma Orienta a připojte se k nám online 14. a 15. května .

Y ou budou mít možnost připojit se k živé prezentaci dané fakulty, lektorů a odborný personál, jakož i interakci s nimi k informacím žádosti a klást otázky.

href = "https://eventi.unibo.it/almaorientavirtualfair

__________________________________

Magisterský titul z interdisciplinárního výzkumu a studií o východní Evropě je inovativní postgraduální program, vyučovaný výhradně v angličtině, jedinečný v Itálii a Evropě, věnovaný studentům, kteří mají bakalářský titul v oborech ekonomie, politika, mezinárodní vztahy, historie, zemědělství nebo kulturní studia obecně a nyní by rád získal specializované a podrobné znalosti postsocialistických zemí v transformaci, nových členských států EU po rozšíření v letech 2004 a 2007, jakož i nových východoevropských sousedních zemí.

MIREES kombinuje akademický přístup s odborným vzděláváním, vytváří potenciální konzultanty, analytiky a manažery jako oblastní experty pro mezinárodní agentury, veřejné správy, soukromé a veřejné společnosti a nevládní organizace a zároveň nabízí solidní základ pro další akademické studium na úrovni doktorandů .

5 důvodů pro zápis do studijního programu

  1. Interdisciplinární, mezinárodní kurzy ve vysoce profesionální oblasti
  2. Inovační studijní program, jedinečný v Itálii a Evropě, výuka výuky angličtiny
  3. Studijní program pro studenty a fakulty, kteří jsou v dnešním dynamickém světě vysoce mobilní
  4. Multikulturní komunita studentů a akademiků
  5. Stanete se odborníkem z východní Evropy, včetně praktických zkušeností v této oblasti

Požadavky na přijetí

Pro každý studijní program existují specifické postupy zápisu. Podrobné informace o tom, jak žádáte, školné a termíny najdete na adrese href = "https://corsi.unibo.it/2cycle/mirees/how-to-enrol

Studijní granty a dotace

Vysokoškolští studenti mohou během studia absolvovat ekonomickou podporu z regionu Emilia Romagna, University of Bologna a dalších externích subjektů.

href = "https://www.unibo.it/en/services-and-opportunities/study-grants-and-subsidies

Výjimky ze školného

Podívejte se na naše webové stránky, abyste věděli, jaké jsou požadované dokumenty k žádosti o úplné výjimky a zvláštní dotace.

href = "https://www.unibo.it/TuitionFees

Poslední aktualizace May 2020

Informace o škole

The Alma Mater Studiorum, the oldest university in the Western world, paves the way for innovation through an increasingly rich program catalog, cutting-edge research, and a constant and increasingly ... Čtěte více

The Alma Mater Studiorum, the oldest university in the Western world, paves the way for innovation through an increasingly rich program catalog, cutting-edge research, and a constant and increasingly broad international perspective. Méně
Bologna , Cesena , Forli , Ravenna , Rimini , Buenos Aires + 5 Více Méně