Magistr v biologii

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Program Bioscience hraje klíčovou roli při řešení mnoha globálních problémů, s nimiž se KAUST věnuje, s obecným důrazem na to, co nazýváme adaptivní biologií nebo studiem mechanismů, které umožňují organismům přizpůsobit se jejich prostředí. Jedinečná poloha KAUST na břehu Rudého moře umožňuje komplexní průzkum biodiverzity tohoto jedinečného ekosystému a možných biotechnologických aplikací.

Program Bioscience poskytuje úvod do živých systémů s kurzy v oblasti buněčné a molekulární biologie a biofyziky. Program se skládá ze dvou skladeb samostatných kurzů sestávajících z přednášek, seminářů a laboratorních seminářů. Každý předmět poskytuje podrobný přehled tématu a příklady současného výzkumu v oboru.

Program obsahuje dvě stopy: Cell

Genom malárie rezistentní na léčiva odhaluje africký původ z KAUST Video on Vimeo.

Magisterský titul

Magisterský titul (MS) je udělen po úspěšném absolvování minimálně 36 kreditních hodin. Pro absolvování musí být dosaženo minimálního GPA 3,0. Individuální kurzy vyžadují minimální B-kurz. Očekává se, že studenti absolvují magisterský studijní program ve třech semestrech a jednom letním zasedání.

Požadavky na kurz

  • Povinné předměty (12 kreditů)
  • Základní kurzy (6 kreditů)
  • Volitelné předměty (6 kreditů)
  • Výzkum / Kapstone zkušenosti (12 kreditů)
  • Zimní program pro obohacení (dokončený)

Možnost volby MS a MS Non-thesis možnost absolvování.

Ph.D. pozice a návštěva studentských příležitostí k dispozici zde .

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Established in 2009, King Abdullah University of Science and Technology (KAUST) is a graduate-level research university located on the shores of the Red Sea. Ranked 1st in the world for citations per ... Čtěte více

Established in 2009, King Abdullah University of Science and Technology (KAUST) is a graduate-level research university located on the shores of the Red Sea. Ranked 1st in the world for citations per faculty for past 3 consecutive years running (Qs world university rankings), we’re dedicated to advancing science and technology through interdisciplinary research, education, and innovation. Méně