Magistr v Liberálních studiích

Všeobecné informace

6 dostupných umístění

Popis programu

Naše programy absolventů, z nichž každý má různé programové požadavky, jsou založeny na plně zavedených evropských a amerických vzdělávacích systémech a jsou plně kompatibilní. Evropské hlavní směry pro vysokoškolské vzdělávání jsou uvedeny v dohodách z Bologny. Jakmile byl získán minimální počet kreditů, může být podána žádost o absolvování. Ne všechny programy jsou nabízeny ve všech areálech. Další podrobnosti naleznete v plánu programu.

Kurzy

Postgraduální kurzy jsou rozděleny na základní kurzy a kurzy specializace. Volitelné předměty mohou být vybrány z jakéhokoli z plánovaných kurzů nabízených na úrovni absolventů. Specializační kurzy jsou naplánovány na základě zápisů a nemusí být k dispozici ve všech areálech. Speciální kurzy jsou k dispozici všem studentům také jako volitelné předměty. Další podrobnosti naleznete v plánu programu. Přečtěte si přehled kurzů pro seznam dostupných kurzů. Studenti se doporučují, aby absolvovali kurzy a získali kredity na nejvyšší možné úrovni.

Požadavky na program

 • Celkem 60 kreditů
 • Volí 52 kreditů / 26 kurzů
 • Práce 8 kreditů

Přechod na jiný program po zahájení studií je možný, pokud jsou splněny programové požadavky do konce studia. Rozhodnutí o přechodu by proto mělo být učiněno co nejdříve, aby nedošlo k nedodržení programových požadavků v rámci předpokládané doby trvání programu.

Požadavky na přijetí

 • Znalost anglického jazyka.
 • Bakalářský titul (nebo ekvivalent).
  • Nerozlišuje se mezi akademickými a odbornými bakalářskými tituly.
  • Tituly s 180 evropskými kredity nebo 120 amerických semestrálních kreditů jsou považovány za rovnocenné.
  • Studenti, kteří nemají bakalářské nebo ekvivalentní studium, by měli požádat o bakalářský studijní program nebo o doplnění bakalářského studijního programu.

Kariérní perspektivy

Naše studijní programy a kurzy jsou zaměřeny na kariéru v přírodě a poskytují studentům vysokou úroveň flexibility během studia. Se zaměřením na širokou škálu specializovaných témat jsou studenti vybaveni potřebnými dovednostmi a znalostmi, aby byli úspěšní v dnešní globální ekonomice, a jsou připraveni na širokou paletu profesního rozvoje a profesních příležitostí.

Absolventské programy jsou vynikající volbou pro absolventy vysokých škol a vysokých škol, kteří by rádi viděli svou zaměstnatelnost v dnešním růstu trhu práce tím, že se zapojili do přísných a akademicky náročných postgraduálních studií, aby získali příslušnou akademickou kvalifikaci v oboru liberálního umění.

Po absolvování studia studenti převážně začínají nebo rozvíjejí svou kariéru se středními až vyššími pozicemi v národních a nadnárodních společnostech a organizacích v různých hospodářských odvětvích. Studenti se mohou také rozhodnout pokračovat ve studiu bez přerušení téměř v jakémkoliv z našich dalších postgraduálních a postgraduálních programů, aby dále zlepšili jejich kariérní vyhlídky.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Dedicated to cross-cultural education with a global perspective, the European College for Liberal Studies (ECLS) is an independent private higher education institution with campuses in Europe and Asia ... Čtěte více

Dedicated to cross-cultural education with a global perspective, the European College for Liberal Studies (ECLS) is an independent private higher education institution with campuses in Europe and Asia. ECLS offers flexible liberal and global studies at the Undergraduate/Bachelor/BA, Graduate/Master/MA and Postgraduate/Doctor/PhD level. Méně
Barcelona , Brusel , Madrid , Curych , Tokio , Antverpy + 5 Více Méně