Magistr v Hygienické inženýrství a designu

Všeobecné informace

Popis programu

Popis:

Program je vyvíjen na základě evropské a ruské legislativy v oblasti hygieny a bezpečnosti výroby ve spolupráci se zahraničními partnery. Disciplíny jsou vyvíjeny v souladu s předpisy Asociace hygienického inženýrství a designu (Hygiena Engineering and Design Group) s cílem vybudovat znalosti, praktické a výzkumné zkušenosti v oblasti navrhování technologických zařízení a procesů výroby potravin, které splňují požadavky hygienického designu a designu. zajištění kvality a bezpečnosti výrobků.

Cíl programu:

školení specialistů v oblasti návrhu, realizace, údržby a auditu technologických zařízení a výroby potravin, biologických produktů a léčiv pro zajištění dodržování globálních požadavků na hygienu a bezpečnost. Zaměřuje se také na školení výzkumných pracovníků v oblasti počítačového modelování a optimalizace procesů výroby potravin, navrhování a testování nových a / nebo zdokonalených zařízení a výrobních linek, aby se předešlo možnosti nečistot nebo kontaminace ve výrobních procesech.

Požadavky na přijetí (dokumenty, kvalifikace):

Bakalář, specialista, absolvent magisterského studia

Postup při podávání žádostí a lhůty :

 1. Vyplňte formulář žádosti (http://eng.ncfu.ru/2018/10/19/master-in-hygienic-design-now-it-is-real-true.html)
 2. Počkejte na odpověď na Váš e-mail s podrobným vysvětlením dalších kroků a uveďte datum online rozhovoru (zkouška).
 3. Zašlete nám naskenované kopie dokumentů uvedených v e-mailu s odpověďmi. Uzávěrka podání přihlášky a dokladů je 30. července 2019.
 4. Přijměte přijímací pohovor (zkouška). Seznam možných otázek a přezkumného řízení lze nalézt v pokynech k dispozici na internetových stránkách na konci dubna 2019. Termín pro předání rozhovor (zkouška) NCFU je 10. srpna 2019.
 5. Platba za 1.ročníku vzdělávání (roční školné), by mělo být provedeno před 13. srpna 2019 na bankovní účet, NCFU (k dispozici na oficiálních internetových stránkách - http://eng.ncfu.ru/ncfu-details.html ).
 6. Datum objednávky zápisu: 14. srpna 2019.
 7. Postup při vydávání víz začíná od 15. srpna 2019 pro ty, kteří prošli rozhovor (zkouška) a úspěšně mezi přijímaných studentů uvedených v pořadí zápisu.
 8. Vítejte v rodině NCFU!

Vzdělávací základna (partneři):

 • Laboratoř procesů a zařízení potravinářských zařízení Ústavu biologických věd NCFU;
 • Laboratoř mikrobiologie Ústavu biologických věd NCFU;
 • Laboratoř potravinářské technologie Ústavu biologických věd NCFU;
 • Vědecko-výzkumná laboratoř nanobiotechnologie a biofyziky Ústavu biologických věd NCFU;
 • Prototypové centrum a 3D modelování Ústavu inženýrství NCFU;
 • Laboratoř metrologie a robotického inženýrství Ústavu inženýrství ČFFU;
 • Laboratoř strojírenské technologie NCFU;
 • Specializované oddělení technologie mléka a mléčných výrobků technologie JSC mléčný komplex «Stavropolsky»;
 • Centrum biotechnologického inženýrství NCFU ústavu věd o životě.

Kariérní možnosti:

 • vedoucí projektant potravinářského vybavení a technologických procesů;
 • vedoucí / člen projektového týmu pro rozvoj a implementaci bezpečnosti potravin;
 • vedoucí služby systému metrologického zabezpečení a jakosti ve výrobě;
 • konstruktér procesu v R
 • auditor (expert) pro posuzování shody výrobních požadavků pro mezinárodní hygienické a bezpečnostní normy;
 • učitel-výzkumný pracovník v oblasti technologických zařízení ve vysokoškolských institucích a výzkumných organizacích.
Poslední aktualizace Červen 2019

Informace o škole

North-Caucasus Federal University is the most high-profile higher education institution located in the South of Russia, Stavropol region. The North Caucasus lies between the Black Sea in the West and ... Čtěte více

North-Caucasus Federal University is the most high-profile higher education institution located in the South of Russia, Stavropol region. The North Caucasus lies between the Black Sea in the West and the Caspian Sea in the East, and the Stavropol region as a significant part of the North Caucasus is one of the most picturesque regions of Russia. Stavropol city is a cultural, business and multinational center of the region successfully combining the charm of an atmospheric city with its numerous squares, parks, vast forest areas, pleasant climate and the rapid life rhythm of the modern urban district. Méně