Magistr umění ve filmovém umění

Všeobecné informace

Popis programu

Budete pokračovat ve svém teoretickém a praktickém výcviku se studiem konkrétních předmětů, jako je kino, scénografie, fotografování, editace, zvuková technika, multimediální produkty, počítačová animace, 3D, fenomenologie obrazů a sociologie současného umění.

Film z obsahu a experimentů.

Film je svět skládající se z mnoha různých jazyků, z nichž každý pochází z nutnosti předat vizi. Použitím experimentů a výzkumu lze dát život novým příběhům a říci jim, že RUFA vytvořila dvouletý magisterský studijní program Arts in Film Arts, který se narodil v jediném programu, který spojil talent a povídkovou schopnost, psal a vize studentů, kteří absolvovali studium umění nebo designu.

Filmoví tvůrci zítřka, hledající teoreticko-praktickou specializaci, nezbytnou k přeměně své vášeň pro audiovizuální tvorbu na autentickou a konkrétní profesi, najdou to, co dnes potřebují, na kurzu filmového umění na RUFA.

Film Arts high-value školení.

Dvouleté magisterské studium filmového umění na RUFA je součástí katedry projektů a užitého umění, sekce akademických studií RUFA, která poskytuje vysokou úroveň specializace a technické přípravy, stanoví vysoké standardy akademického a designového roku učení po roce.

Akademický trénink zahrnuje studium konkrétních předmětů včetně filmu, scénografie, fotografie, úpravy, zvuku, multimediální výroby, digitální animace, 3D, fenomenologie obrazu a sociologie současného umění, obohatit praktický a praktický výcvik vytváření obsahu.

Studijní filmové umění se stane talentovaným režisérem.

Kurz připravuje mladé tvůrce se solidním historicko-kulturním pozadím, aby mohli využít všech jazyků a technik výrazu používaných dnes v současném filmu; aby vyprávěli své příběhy, jejich vizi a kulturní citlivost na svět prostřednictvím filmu.

Vzhledem k technickým znalostem na další úrovni kurz vyškolených studentů aplikuje principy návrhu, učí je používat formální a strukturovaný přístup k osobní tvořivosti tak, aby byli schopni transformovat a sjednotit vlastní tvůrčí vizi s univerzálně uznávanými metodami a technikami filmové a filmové umění. Absolventi budou připraveni na pracovní sílu jako plně vyškolení odborníci, bohatí na talent, kulturu a řemeslo. Mladí filmaři, kteří se účastní dvouletého akademického diplomu Film Arts v RUFA, se mohou profesionálně vyjádřit jako noví, budoucí režiséři italského filmu.

Kompletní vzdělání, ovládání kinematografie.

Dvouletý Master of Arts in Film Arts je rovnoměrně rozdělen mezi teoretické vyučování a praktické workshopy, mezi uměleckou vizí a technickým vedením, mezi znalostí filmové historie a experimentováním a technologickým výzkumem.

Jakmile mladí filmaři RUFA vstoupí na pracovní sílu, díky technologickým poznatkům, které získali, jsou schopni produkovat audiovizuální projekty ve všech odvětvích komunikačního a zábavního průmyslu, včetně reklamy, videa, dokumentu, webu a televize.

Pro posílení přijatého učení mají studenti přístup k řadě příležitostí, včetně seminářů, seminářů, spolupráce mezi studiem, účasti na experimentálních projektech a stáží ve studiích filmové produkce. Absolvováním Filmového umění se můžete stát: režiséři filmu, filmaři, scenáristé, fotografové, editoři, kameramani, režiséři výroby.

Akademické tituly jsou ekvivalentní magisterskému vysokoškolskému vzdělání.

* Kurz je k dispozici pouze v anglickém jazyce

Koordinátor: Lorenzo D'Amico De Carvalho

Lektoři: Lorenzo D'Amico De Carvalho a Christian Angeli

Přednášející: Elisa Amoruso, Christian Angeli, Livia Barbieri, Marianna Cappi, Anne-Riitta Ciccone, Martina Cocco, Donatello Fumarola, Massimo Intoppa, Federico Landini, Cecilia Pagliaroni, Paola Randi.

Ma ve filmových uměních - Navrhovaný vzdělávací program - Oddělení designu a užitého umění

Rok Předmět CFA Hodiny
I rok Kinematografie 1 8 100
Filmové psaní scénářů 6 45
Organizace

Vstup do programů Master of Arts

Abyste mohli být přijati do programů Master of Arts, musíte předložit:

 • Bakalářský titul. Uznáváno prostřednictvím „Prohlášení o hodnotě v Loco (DV)“ a legalizací kvalifikace (vyžádáno na italském velvyslanectví / konzulátu vaší země).
 • Osvědčení, že máte dostatečnou úroveň italštiny nebo angličtiny (v závislosti na tom, zda se chcete zúčastnit magisterského studia v italštině nebo angličtině), dosaženého za posledních 10 let. Pokud jste dosáhli kvalifikace v anglicky / italsky mluvící zemi nebo pokud jste se zúčastnili programu v angličtině / italštině, nemusíte být povinni předložit jazykovou certifikaci.
 • Pro studenty ze zemí mimo EU: k účasti na akademických programech je vyžadováno studijní vízum . Studenti musí zaslat kopii žádosti o povolení k pobytu / žádosti o povolení k pobytu mezinárodní studentské kanceláři 8 dnů po příjezdu do Itálie.

Studenti jsou také povinni složit přijímací test .

Lhůty pro přijetí

Lhůta pro podání žádosti

 • První zasedání: 16. ledna 2020
 • Druhé zasedání: 16. dubna 2020
 • Třetí zasedání: 4. června 2020
 • Čtvrté zasedání: 10. září 2020
 • Páté zasedání: 1. října 2020

Vstupní test

 • První zasedání: 20. - 24. ledna 2020
 • Druhé zasedání: 18. dubna 2020
 • Třetí zasedání: 8. - 12. června 2020
 • Čtvrté zasedání: 14. – 15. Září 2020
 • Páté zasedání: 5. - 6. října 2020

Přímý termín pro přihlášení

 • 1. října 2020
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

RUFA, Rome University of Fine Arts, is a multidisciplinary, international educational center – legally recognized by the Ministry of Education, University and Research (MIUR) – offering authoritative, ... Čtěte více

RUFA, Rome University of Fine Arts, is a multidisciplinary, international educational center – legally recognized by the Ministry of Education, University and Research (MIUR) – offering authoritative, innovative courses in the field of Art, Design, and Communication. Méně
Řím , Řím , Řím , Řím , Řím , Řím , Řím + 6 Více Méně