Magistr umění v sociální inovace

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

Nyní přijímání aplikací

POZNÁMKA: V současné době nedošlo k dopadu na naše plány pádů kvůli viru COVID-19, ale uznáváme, že se jedná o rychle se měnící situaci. Pokud bude nutné dálkové učení, upozorníme přijaté uchazeče.

____

Špinění potřeby změny není těžké a je možné udělat rozdíl; vše, co potřebujete, je vášeň pro společenské změny a dovednosti potřebné k tomu, abyste své nápady uvedli do praxe. Vedoucí sociální změna je tvrdá práce, která vyžaduje inovativní vizi podporovanou podnikatelskými dovednostmi a hluboké pochopení daného problému. Studenti, kteří navštěvují Magistr umění v sociální inovaci (MASI), se kriticky dívají na kořeny sociálních výzev a nespravedlnosti, pak se snaží vytvořit skutečnou změnu prostřednictvím odvážných nových reakcí na chudobu, nerovnost, porušování lidských práv a humanitární krize.

Žádný jiný magisterský stupeň nespojí jedinečné dovednosti a odborné znalosti získané na mírové škole ve spolupráci s vedením, humanitním vědou, vědou a obchodem.

Program MASI poskytuje hluboké pochopení sociálních výzev - získaných ve třídách, jako je sociální podnikání, globální výzva a rozvoj a konflikty - a pak páruje tyto znalosti s kritickým myšlením, vynalézavostí, vedením a udržitelným obchodním designem, které pocházejí z kurzů nabízených Obchodní a vedoucí školy.

Proč zvolit magisterský titul v sociální inovaci z školy Kroc?

 • Pouze MA v sociální inovace zakořeněné na Mírové škole.
 • Sociální inovace Challenge poskytuje až $ 50,000 dolarů v semináři financování pro studenty, aby se jejich capstone projekt realitou.
 • Není požadováno GRE.
 • 9měsíční program.
 • Pouze MA v sociální inovaci nabídl v ashoka U Changemaker Campus - přední označení pro sociální inovace ve vysokoškolském vzdělávání.

Navrhněte, implementujte a spravujte inovace pro sociální změny. Ať už pracujete v stávajících organizacích a programech nebo prostřednictvím nových podniků:

 • Rozvíjet nové způsoby myšlení, učení a propojení pro řešení sociálních problémů způsobem, který je efektivní a udržitelný.
 • Přemýšlejte o přeměně stávajících struktur, které jsou neúčinné a přetrvávají problémy chudoby, konfliktů a nespravedlnosti.

Slyšte nedávného absolventa tohoto programu.

Výsledek

Sociální inovace jsou více než trend. Je stále důležitější pro zaměstnavatele ve všech odvětvích, včetně podnikání, zdravotnictví a vzdělávání. Naši studenti se naučí kombinovat vedení, budování míru a obchodní dovednosti do holistického přístupu, který pracuje pro inovativní řešení pro dobro. Se studiem MASI získáte znalosti v oblasti udržitelného obchodního modelu, vedení, komunikace, designu zaměřeného na člověka a řešení problémů. Zvyšujete tak svůj potenciál rozvíjet inovace, které pomohou komunitám řešit chudobu a sociální nespravedlnost.

Požadavky

 • Přepis (y)
 • Aktuální životopis nebo životopis (životopis)
 • Čtyři krátké eseje
 • Dva Doporučení Doporučení
 • Dvouminutové video

* Mezinárodní žadatelé musí poskytnout hodnocení angličtiny pro zkoušky způsobilosti a hodnocení přepisů pro instituce mimo USA.

Pro více informací týkající se požadavků na uplatnění pro zahraniční studenty navštivte prosím Graduate Admissions.

Doplňkové informace

Vstupní semestr srpen
Minimální průměr bodového bodu 3,00 (stupnice 4,00) ve všech vysokoškolských kurzech
Povinná výuka Žádné Povinné
Požadovaná zkušenost Žádné Povinné
Standardizovaný přijímací test Žádné Povinné

Zde si můžete stáhnout průvodce kurzem

Poslední aktualizace Dub 2020

Informace o škole

At the University of San Diego Joan B. Kroc School of Peace Studies, we promote a multifaceted approach to peacebuilding and social justice, integrating theory and practice in the classroom as well as ... Čtěte více

At the University of San Diego Joan B. Kroc School of Peace Studies, we promote a multifaceted approach to peacebuilding and social justice, integrating theory and practice in the classroom as well as in communities worldwide. We research some of the toughest, most troubling phenomena of our times, producing rigorous and innovative work published in a wide variety of outlets. Students from all over the world are prepared by outstanding faculty and gain experience in the field through our Internship Program and the Kroc School institutes - the Institute for Peace and Justice, the Trans-Border Institute, and the Center for Peace and Commerce (the latter in partnership with the School of Business Administration). Méně