Magistr umění v sochařství

Všeobecné informace

Popis programu

Tento nový umělecký kurz výtvarného umění vychází z potřeby upevnit důležitý vztah mezi klasikou a inovativností, který je po dvacet let jádrem programu RUFA Fine Art.

Mezinárodní profil kurzu zahrnuje kulturně rozmanitou pracovní komunitu.

V tomto kurzu se budete neustále zabývat tím, co to znamená praktikovat jako umělce dnes, vyzkoušet a vyzvat svou individuální praxi, ve vztahu k dějinám umění a jeho současné vizi v širších kulturních a sociálních systémech.

Tento kurz vás seznámí se současným kritickým kontextem vycházejícím z důležité italské umělecké tradice.

Aby bylo možné prozkoumat umělecké disciplíny s rozsáhlým přístupem, je každý týden plánován plný ponorný týden s mezinárodními umělci. Každý rok je navrženo šest zkušeností, které mají posílit sebereflexi, ambice a motivaci vaší praxe a vašich hlavních myšlenek.

Specifický přednáškový program je navržen tak, aby v širším měřítku přistupoval k vašemu učení referencí vztahujících se k současnému umění.

Designed by Central Saint Martins (University of Arts London) tutor Umberto Giovannini.

Naučíte se ovládat hmotu a pohyb, budovat svou vlastní cestu k uměleckému vyjádření, vytvářet jedinečný komunikační jazyk, který vám poskytne plný přístup k současné umělecké scéně.

Socha: materiál, pohyb a prostor pro vyjádření umění.

RUFA je na mezinárodní scéně dobře zaveden jako odborníci na výuku sochařství díky prezidentu Alfio Mongellimu, světově proslulému sochařovi, který oslavuje svou lineární estetikou, která je elegantní i výkonná.

Prostřednictvím sochařské výuky v magisterském studijním programu na RUFA se studenti naučí ovládat záležitost a pohyb a nalézt svou schopnost vyjadřovat se umělecky, vytvářet osobní jazyk a dělat si své známky na současné umělecké scéně.

Na RUFA studujeme všechny jazyky výtvarných umění.

V rámci akademické struktury RUFA je dvouletý Magisterský studijní program v oboru sochařství součástí oddělení výtvarného umění, obor akademických studií v RUFA, kde se nachází interakce mezi obory výtvarných umění a vytváření nových synergií mezi nimi.

Na RUFA se rodí nové současné umění, které se dokáže vyjádřit prostřednictvím několika výrazů výtvarného umění, ať už jde o grafický, malířský, transformační nebo technologický.

Talent a příprava stát se umělci a sochaři.

Abychom se naučili vyjadřovat své umění, musíme mít praktický výcvik a solidní kulturní znalosti. S těmito prvky může umělec ožít s autoritou a přesvědčením as citlivostí a osobností sochaře, což je zásadní při vyjadřování vlastního tvůrčího jazyka a hledání místa v uměleckém světě.

V rámci diplomového kurzu sochařství druhého stupně v sochařství na RUFA studenti absolvují rozsáhlé školení zaměřené na studium konkrétních předmětů, jako jsou současné transformační techniky, fotografie, ikonografie, kresba života, výtvarné umění a grafické umění.

Síla interdisciplinárního vlivu.

Katedra výtvarných umění RUFA si klade za cíl usilovat o interdisciplinární studium, které zahrnuje nalezení výcvikových a operačních synergií mezi různými výtvarnými kurzy nabízenými Akademií.

Vzhledem k vysoké úrovni přípravy svých učitelů, umělců a aktivistů představuje stupeň sochařství na RUFA úroveň vzdělání, která je nezbytná pro přístup ke světu uměleckého výrazu, svět, který je tekutý a měnící se, v němž jsou vzájemně ovlivňovány vlivy a podněty mezi umělecké disciplíny.

Umělec RUFA má průřezovou osobnost, je schopen se vyjádřit silou a uznáním v jakékoli disciplíně současného výtvarného umění.

Absolvováním Sculpture se můžete stát: Artist, Art mediator, Kurator, Kulturní manažer, Art Handler, Lecturer.

Akademické tituly jsou ekvivalentní magisterskému vysokoškolskému vzdělání.

* Kurz je k dispozici pouze v anglickém jazyce

Koordinátor: Umberto Giovannini.

Přednášející: Gianna Bentivenga, Simone Cametti, Alessio Cremisini, Davide Dormino, Umberto Giovannini, Marta Jovanovic, Sarah Linford.

Masterclass con Hostující profesor: Anusc Castiglioni, Thomas Gosebruch, Nick Morley.

Ma v sochařství - navrhovaný vzdělávací program - vizuální umění

Rok Předmět CFA Hodiny
I rok Ikonografie

Vstup do programů Master of Arts

Abyste mohli být přijati do programů Master of Arts, musíte předložit:

 • Bakalářský titul. Uznáváno prostřednictvím „Prohlášení o hodnotě v Loco (DV)“ a legalizací kvalifikace (vyžádáno na italském velvyslanectví / konzulátu vaší země).
 • Osvědčení, že máte dostatečnou úroveň italštiny nebo angličtiny (v závislosti na tom, zda se chcete zúčastnit magisterského studia v italštině nebo angličtině), dosaženého za posledních 10 let. Pokud jste dosáhli kvalifikace v anglicky / italsky mluvící zemi nebo pokud jste se zúčastnili programu v angličtině / italštině, nemusíte být povinni předložit jazykovou certifikaci.
 • Pro studenty ze zemí mimo EU: k účasti na akademických programech je vyžadováno studijní vízum . Studenti musí zaslat kopii žádosti o povolení k pobytu / žádosti o povolení k pobytu mezinárodní studentské kanceláři 8 dnů po příjezdu do Itálie.

Studenti jsou také povinni složit přijímací test .

Lhůty pro přijetí

Lhůta pro podání žádosti

 • První zasedání: 16. ledna 2020
 • Druhé zasedání: 16. dubna 2020
 • Třetí zasedání: 4. června 2020
 • Čtvrté zasedání: 10. září 2020
 • Páté zasedání: 1. října 2020

Vstupní test

 • První zasedání: 20. - 24. ledna 2020
 • Druhé zasedání: 18. dubna 2020
 • Třetí zasedání: 8. - 12. června 2020
 • Čtvrté zasedání: 14. – 15. Září 2020
 • Páté zasedání: 5. - 6. října 2020

Přímý termín pro přihlášení

 • 1. října 2020
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

RUFA, Rome University of Fine Arts, is a multidisciplinary, international educational center – legally recognized by the Ministry of Education, University and Research (MIUR) – offering authoritative, ... Čtěte více

RUFA, Rome University of Fine Arts, is a multidisciplinary, international educational center – legally recognized by the Ministry of Education, University and Research (MIUR) – offering authoritative, innovative courses in the field of Art, Design, and Communication. Méně
Řím , Řím , Řím , Řím , Řím , Řím , Řím + 6 Více Méně