Magistr umění v míru a spravedlnosti

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

Uzávěrka přihlášek: Rolling Admission

POZNÁMKA: V současné době nedošlo k dopadu na naše plány pádů kvůli viru COVID-19, ale uznáváme, že se jedná o rychle se měnící situaci. Pokud bude nutné dálkové učení, upozorníme přijaté uchazeče.

____

Naše škola se nachází v jednom z nejkrásnějších měst ve Spojených státech: San Diego, Kalifornie, přímo u mexicko-amerických hranic.

MAPJ nabízí učební plán, kde studenti získají:

  • Hluboké porozumění globálnímu a místnímu kontextu, v němž dochází k násilí, útlaku a sociální nespravedlnosti.
  • Znalost teorií a rámců pro vysvětlení složitých situací.
  • Schopnost navrhnout nové přístupy a řešení otázek míru a spravedlnosti.
  • Kompetence při provádění a hodnocení dopadu programů a iniciativ.

Bohaté portfolio kurzů zahrnuje lidská práva, řešení konfliktů, vedení a organizace, rozvoj, technologii a sociální změny a sociální podnikání, které formuje odborníky, kteří jsou schopni pracovat efektivně pro mír a spravedlnost napříč různými organizačními nastaveními.

Zde získáte kariérové ​​poradenství, poradenství, účastníte se seminářů a zkušeností s příležitostným učením na hranici mezi USA a Mexikem a v zahraničí.

Studenti pocházejí ze 30 zemí a stanou se mírumilovnami a změnami. Některé organizace, které v současné době zaměstnávají naše postgraduální studenty, jsou britské velvyslanectví, Světová banka, Amaniinstitut, Organizace spojených národů, Nadace pro výstavbu dětských ryb, univerzity po celém světě a další.

Další informace o MAPJ v tomto videu.

Výsledek

Lidé, kteří vykonávají MAPJ, mají společný zájem o mír a sociální spravedlnost. Dokončíte sadu nástrojů pro podporu míru, rozvinutý způsob myšlení pro překonání nespravedlnosti a znalosti a dovednosti pro efektivní změnu.

Požadavky

  • Přepis (y)
  • Aktuální životopis nebo životopis (životopis)
  • Čtyři krátké eseje
  • Dva Doporučení Doporučení

* Mezinárodní žadatelé musí poskytnout hodnocení angličtiny pro zkoušky způsobilosti a hodnocení přepisů pro instituce mimo USA.

Zde si můžete stáhnout průvodce kurzem

Poslední aktualizace Dub 2020

Informace o škole

At the University of San Diego Joan B. Kroc School of Peace Studies, we promote a multifaceted approach to peacebuilding and social justice, integrating theory and practice in the classroom as well as ... Čtěte více

At the University of San Diego Joan B. Kroc School of Peace Studies, we promote a multifaceted approach to peacebuilding and social justice, integrating theory and practice in the classroom as well as in communities worldwide. We research some of the toughest, most troubling phenomena of our times, producing rigorous and innovative work published in a wide variety of outlets. Students from all over the world are prepared by outstanding faculty and gain experience in the field through our Internship Program and the Kroc School institutes - the Institute for Peace and Justice, the Trans-Border Institute, and the Center for Peace and Commerce (the latter in partnership with the School of Business Administration). Méně