Magistr umění v historii a kultuře

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

Díky COVID-19:

 • Standardizované požadavky na testování GRE / GMAT budou volitelné pro všechny programy „Masters“.
 • Toto vzdání se platí pouze pro třídu podzimu 2020
 • Zahraniční studenti jsou stále povinni předkládat průběžné skóre z testů TOEFL, IELTS nebo PTE, aby splnili požadavek na znalost anglického jazyka.
 • Jsme vždy k dispozici pro online konzultace.

Tvar příběhu.

Absolventský program Historie a kultura se specializuje na kulturní a intelektuální dějiny se silným důrazem na interdisciplinární práci. Zatímco jeho geografické zaměření zůstává evropské a americké, studijní program klade důraz na produkci a šíření znalostí v globálním kontextu. Studenti jsou vyškoleni, aby zvážili celou řadu intelektuálních a kulturních problémů naléhavého současného významu z více disciplinárních perspektiv.

Program klade důraz na odbornou přípravu učitelů spolu s odborníky a přípravu na akademické a akademické kariéry. Prostřednictvím příležitostí, jako jsou stáže, semináře a workshopy, mohou studenti získat další školení v různých oblastech, mimo jiné včetně publikací, digitálních médií, muzejních kurátorů a filantropických organizací.

"Profesoři z Drewu mi opravdu pomohli rozhodnout, jaký historik jsem chtěl být a povzbudil mě, abych prozkoumal části historie, o které bych nikdy neuvažoval. Například kurz Dr. Jonathana Rose, Viktoriánská mysl, se nesoustředil jen na Dr. Rose včlenila studium umění, divadla a beletrie, aby nám pomohla pochopit politická a kulturní hnutí, která v té době nastala.

Emily Jelly G'12

Magistr Umění a Historie

Komponenty kurikula

Historiografie - vystavuje studenty četným historickým přístupům v různých předmětech a časových obdobích, s cílem porozumět druhům otázek, o které se historikové ptají, a různých metodik, které používají ke studiu minulosti, prostřednictvím historických děl kritických pro naše kolektivní porozumění a historiografického mezi historiky.

Metodologie - zahrnuje metodické a / nebo teoretické přístupy v rámci dějin nebo z jiné disciplíny, a to prostřednictvím teoretických textů i práce učenců, kteří tuto teorii používají.

Extradisciplinarita - rozvíjí znalosti o vědeckých perspektivách, literatuře a metodách extra-disciplinárního oboru, mimo historii.

Výzkum - rozvíjí metody historických stipendií, jako jsou archivní práce, analýza primárních pramenů a vývoj tezí a argumentů, jejichž výsledkem je příprava publikovatelného dokumentu, a podpořena úzkou spoluprací s členy fakulty s odbornými znalostmi v oboru.

Požadavky na přijetí

 • Startovací podmínky: Pád
 • Termín: 1. února
 • Rozšířené MA: Po 1. únoru
Požadavky na aplikace
 • Pro magisterský studijní program, bakalářský titul z akreditované instituce
 • Dokončený formulář žádosti
 • Oficiální přepisy všech vysokoškolských institucí
 • GRE skóre (povinné pro Ph.D.)
 • Osobní prohlášení
 • Vzorek akademického psaní
 • Dva doporučující dopisy
 • 35 $ Poplatek za aplikaci
Mezinárodní žadatelé

Zveme vás, abyste se připojili k mezinárodnímu společenství Drewových globálních občanských studentů z desítek zemí po celém světě.

Myšlenka studovat v jiné zemi je vzrušující. Víme, že se také může zdát ohromující, ale jsme zde, abychom vám pomohli tímto procesem pomoci. Hodně informací, které budete potřebovat, je zde, ale neváhejte nás kontaktovat, pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete více podpory.

Doplňkové požadavky na aplikaci

Poskytovat podpůrné aplikační materiály

Kromě předložení všech specifických aplikačních materiálů musí zahraniční studenti poskytnout další dokumenty, které pomohou zhodnotit vaši kandidaturu na přijetí.

 • Skóre TOEFL nebo IELTS
  • Mezinárodní žadatelé, jejichž prvním jazykem není angličtina a kteří získali bakalářský titul na zahraniční univerzitě, i když angličtina byla vyučovacím jazykem, musí předložit skóre TOEFL nebo IELTS. Program Data Analytics má minimální požadavky: TOEFL - 80 s 18 subscores / IELTS - 6.5 s 6.0 subscores. Tyto výsledky musí být aktuální do 2 let od semestru, o který se ucházíte.
  • Použijte kód 2193, oddělení 21
 • Zrušení TOEFL
 • Žadatelé, kteří absolvovali předchozí titul v akreditované instituci, kde angličtina je vyučovacím jazykem, mohou požádat o prominutí.
 • Vyhodnocení přepisu
 • Žadatelé jsou vyzváni, aby měli mezinárodní přepisy vyhodnocené z organizace, která je členem organizace NACES.

Stáže

Studenti magisterského a doktorského studijního programu. programy se mohou rozhodnout absolvovat stáž v profesionálním kontextu, kde historie a kultura poskytují další odborné znalosti, jako jsou muzea a knihovny nebo specializovaní vydavatelé, nadace nebo podniky.

133752_MeetWithUs.jpg

© Drew University

Poslední aktualizace Srp 2020

Informace o škole

Located just a 50-minute train ride away from the powerhouse world capital of New York City, Drew’s beautiful, wooded campus in Madison, New Jersey is home to the Caspersen School of Graduate Studies ... Čtěte více

Located just a 50-minute train ride away from the powerhouse world capital of New York City, Drew’s beautiful, wooded campus in Madison, New Jersey is home to the Caspersen School of Graduate Studies and Drew Theological School. Be they teachers, poets, doctors, ministers, scholars, community leaders, activists or lifelong learners, graduates of Drew’s professional and academic graduate programs have a humanistic, creative and ethical way of thinking and working. Méně