Magistr umění v designu

Všeobecné informace

Popis programu

Pro non-designéry, kteří chtějí pěstovat designové dovednosti.

MA je jednoroční program, který vás seznámí se základními principy, přístupy a nástroji, které jsou nezbytné pro navrhování interakcí, včetně vizuální komunikace, prototypování a postupů zaměřených na člověka. Dozvíte se také o kultuře a praxi designu, ale co je nejdůležitější, naučíte se design vidět a myslet.

Ať už hledáte první krok při přechodu na design z jiné disciplíny, nebo chcete do svého stávajícího profesionálního profilu přidat designový doplněk, magisterský titul vás pokryje.

Program MA vám umožňuje studovat základy designu s některými z nejbystřejších myslitelů a nejtalentovanějších odborníků v oboru. Naučíte se nadčasové principy a zároveň získáte přístup k přístupům, nápadům a metodám v čele designu.

Pro některé je tento jednoroční program dostatečným úvodem k designu, který bude informovat a rozšiřovat jejich dovednosti, když budou pokračovat v doplňkové kariéře. Pro ostatní je to první krok k hlubším studiím, které nakonec povedou k obohacující kariéře v designu. Můžete pokračovat ve studiu v našem programu MPS, MDes nebo PhD; pokračovat ve studiu v oboru podnikání, interakce člověka s počítačem nebo zábavní technologie; nebo se vraťte do práce ve svém předchozím oboru s výhodou designových dovedností a perspektiv.

Poslední aktualizace Zář 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The School of Design at Carnegie Mellon is among the oldest and most respected programs in North America. We have a rich history in the design of products and communications, and were one of the first ... Čtěte více

The School of Design at Carnegie Mellon is among the oldest and most respected programs in North America. We have a rich history in the design of products and communications, and were one of the first programs to offer a master’s degree in interaction design. Our programs enroll approximately 250 undergraduate and graduate students from a variety of backgrounds, inspired by a wide range of motivations and career ambitions. Méně