Magistr krajinné architektury

Všeobecné informace

Popis programu

Magisterský studijní program Master of Landscape Architecture (MLA) nabízí akreditované tříleté vzdělávací programy. Tento odborný studijní obor je velmi náročný a značná část učebních osnov vyžaduje požadovanou studijní práci. Designová studia jsou integrována s kurzy historie a teorie krajiny, analýzou a plánováním lokality a řízením prostředí. V rámci tohoto náročného programu jsou příležitosti k rozvoji individuální identity a speciálních dovedností umožněny výběrem specializovaných studií tématického designu, promyšleným zapojením do volitelných předmětů a zejména realizací projektu Graduation.

Akademičtí pracovníci jsou spojeni se zkušenostmi v současné profesi s praxí, která jsou k dispozici pro kredity. Práce ve firmách nebo agenturách souvisejících se zájmovými oblastmi studenta jsou vyvíjeny pro budoucí praxi. Studenti vytvářejí a rozšiřují svou profesní síť prostřednictvím těchto pozic a poměru malých studentů a fakult.

Škola koordinuje veřejnou přednáškovou sérii se studenty, fakultou a hosty z poboček místní krajinné architektury. Tyto neformální diskurzy nabízejí zpětnou vazbu a rady široké veřejnosti studentů, kteří prezentují své iniciativy a projekty.

Naše fakulty na plný úvazek a místní profesionální komunita se aktivně zapojují do studijních recenzí, výukových projektových komisí a mentorských programů. V rámci Fakulty aplikovaných věd mají studenti přístup do výzkumné knihovny zařazené mezi nejlepší v Kanadě a dalších členů fakulty v oblasti strojírenství nebo komunitního a regionálního plánování. Se studiem v zahraničí existují příležitosti k zapojení se stále se měnícími kulturními zájmy v oblasti architektury a krajinné architektury.

Náš program Master of Landscape Architecture nabízí profesionální designové vzdělávání v malém programu s hlubokým závazkem k disciplíně.

Náš akreditovaný tříletý odborný studijní program je náročný, ale rozvíjí hodnoty a dovednosti potřebné k tomu, aby byl úspěšný v praxi krajinné architektury. Požadované kurzy v oblasti historie a teorie, analýza a plánování lokalit a řízení životního prostředí jsou integrovány do komplexních designových studií. Doporučujeme vám rozvíjet svou individuální identitu prostřednictvím promyšlené angažovanosti, příležitostí k nasměrování studijního zaměření prostřednictvím specializovaných designových studií a realizaci svého závěrečného absolventského projektu.

Náš poměr nízké studentské schopnosti znamená úzký a pravidelný kontakt s naší prezenční a pomocnou fakultou. Naše úzké propojení v rámci školy a napříč školním areálem vám umožní rozšířit dosah studia na příbuzné disciplíny, jako je architektura a urbanismus. A možnosti studovat v zahraničí na jedné z našich partnerských univerzit po celém světě vám umožňují zapojení se stále se měnícími kulturními zájmy v oblasti architektury a krajinné architektury.

Naši studenti běžně usilují o kooperativní pracovní zkušenosti s cílem rozšířit svou profesní síť a získat kredit k jejich vzdělání. Tím, že pracujete ve firmách nebo agenturách souvisejících s oblastmi zájmu, můžete vylepšit vývoj vývoje a dokumentační dovednosti pro budoucí praxi.

Máme silnou souvislost s místní komunitou profesionálních návrhářů, která se účastní našich recenzí studia, projektových komisí absolventů a mentorských programů. Koordinujeme neformální přednáškovou sérii se studenty, fakultami a hosty z poboček místní krajinné architektury. Tyto diskurzy nabízejí zpětnou vazbu a radu široké veřejnosti pro studenty, kteří prezentují své iniciativy a projekty.

Jako student ve společnosti UBC Vancouver budete mít přístup k zařízení světové třídy a výzkumná knihovna patří mezi nejlepší v Kanadě. Jako student ve Vancouveru budete mít přístup k městu a regionu jako živá laboratoř, která dále rozšiřuje studium krajinné architektury.

Proč zde studovat krajinnou architekturu?

Deset nejlepších důvodů studovat architekturu krajiny na UBC .

Tradice excelence

Univerzita Britské Kolumbie je globálním centrem pro výzkum a výuku, který patří mezi 20 nejlepších veřejných univerzit na světě. Naše škola je uznávána za svůj závazek k udržitelnému výzkumu, který se v roce 2015 a v roce 2015 řadí do 20. ročníku QS World University Ranking, nejvyšší ze všech kanadských škol architektury.

Místo

Vancouver je důsledně pojmenován jako jeden z pěti nejlepších světových měst, pokud jde o životaschopnost a kvalitu života. S různými geografickými oblastmi a klimaty, bohatou, multikulturní historií a dynamickou uměleckou a kulturní scénou je Vancouver úžasným místem pro práci a studium.

Oceněná fakulta

Naše fakulty jsou mezinárodně uznávanými odborníky ve svých oborech a rozhodli se zde částečně vyučovat kvůli pověsti naší školy o excelence ve výzkumu. Připojte se k nám a budete se učit od lidí, kteří mění způsob, jakým přemýšlíme o designu.

Těhotná komunita

S nízkými poměry fakulty ke studentům se v SALA seznámíme s vámi podle jména. Jsme hrdí na naše malé ateliéry, intimní semináře a individuální vzdělávací příležitosti. Naše podpůrná struktura zajišťuje, že máte úspěšný zážitek. Od akademického vedení k zdraví a wellness, máme řadu služeb, které vám pomohou dosáhnout vašich osobních, akademických a profesních cílů.

Mentor program

Když vstoupíte do našeho programu, spojíme vás s profesionálním mentorem. Náš seznam mentorů zahrnuje mnoho z nejvýznamnějších krajinářských architektů ve Vancouveru. Spárován s vámi do licencí, váš mentor nejen přispěje k vašim zkušenostem v SALA, ale pomůže vám při přechodu ze školy k lepšímu.

Skvělé zkušenosti

Náš nepovinný čtyřměsíční program coop nabízí příležitost integrovat vaše akademické učení s praktickými zkušenostmi, získat tržní dovednosti, vydělat peníze, vyzkoušet nové pracovní pozice a rozšířit síť mentorů a potenciálních zaměstnavatelů.

Interdisciplinární příležitosti

Naše programy architektury a krajinné architektury jsou úzce propojeny a sdílejí mnoho základních kurzů a volitelných předmětů, včetně projektování a budování možností studia v zahraničí. Jako studentka krajinné architektury se budete moci také zaregistrovat do studia architektury. Toto křížové opeření nápadů posiluje holistickou kulturu designu v rámci školy.

Mezinárodní zkušenosti

Jako student SALA budete moci navštěvovat letní volitelná studia a studia v zahraničí. Tyto kurzy se pohybují od 3 týdnů do úplného semestru. V posledních letech jsme přijali studenty do Brazílie, Německa, Indie, Japonska, Mexika a Nizozemska. Chcete-li získat více zkušeností, můžete také strávit až jeden rok na jedné z našich partnerských univerzit.

Pracovní příležitosti

Máme širokou škálu pracovních příležitostí. V současné době nabízíme 90 ročních asistenčních pobytů a téměř tolik výzkumných, administrativních a technických pozic. Ať už vedete vysokoškolský seminář, analyzujete data v laboratoři nebo pomáháte v dílně, najdete tu správnou pozici.

Naši studenti se zapojují

Naši studenti pořádá polední obědy, pořádá týdenní společenské akce a organizují výstavy své práce. Vytvářejí veřejné umění na kampusu, organizují výstavbu projektů a navštěvují konference po celém světě. Jsou vášniví, co dělají, a doufáme, že budete také.

Co můžu dělat se svým diplomem?

Náš program Master of Landscape Architecture Vás připravuje na vstup do světa praktických krajinářských architektů. Váš titul je certifikován Kanadskou společností krajinných architektů, která je uznávána v Kanadě a USA. Britská Kolumbie, Alberta a Ontario mají regulační orgány pro profesi krajinné architektury a neregulační orgány v ostatních provinciích. V Britské Kolumbii musíte absolvovat program stáže, abyste se mohli zaregistrovat jako licencovaný architekt krajiny s BCSLA.

Praxe krajinné architektury rychle roste. Zvyšování povědomí o profesi také roste. Obecní vlády zejména hledají odborné znalosti krajinářských architektů pro projekty v oblasti zeleně. Dnešní firmy se pohybují od malých jednočlenných nebo dvoučlenných týmů až po velké nadnárodní skupiny. Podobně mohou krajinní architekti pracovat na velkém rozsahu projektů od jednotlivých lokalit až po rozsáhlý vývoj. Vláda Kanady předpovídá spravedlivý růst v několika regionech v celé zemi pro tuto profesi s nízkou úrovní nezaměstnanosti kvůli nedostatku krajinářských architektů.

Zatímco většina našich absolventů pokračuje v kariéře přímo v krajinné architektuře, tato cesta není v žádném případě jediná. Během studií získáte neocenitelné dovednosti:

 • design a vizualizaci
 • různých digitálních mediálních nástrojů
 • komunikace a prezentace
 • řízení a organizace projektů
 • udržitelnost a řízení zdrojů

Existuje řada pozic, které využívají vzdělávání v krajinné architektuře. Někteří z našich absolventů se snažili:

 • plánování a politiku městského designu
 • výzkumu udržitelnosti
 • energetického řízení
 • plánování a analýzu letovisek
 • konstrukce
 • zemědělství

Můžete také pokračovat v dalším vzdělávání prostřednictvím postgraduálního studijního programu. Naše Master of Urban Design a Master of Advanced Studies v krajinné architektuře programy jsou zaměřeny na ty, kteří již mají diplomy v krajině architektury a chtějí pokračovat ve zkoumání akademické straně pole.

Osnovy

Tříletý titul Master of Landscape Architecture vyžaduje dokončení 110 kreditů, které zahrnují váš absolventský projekt. Pokud již máte design design nebo pokročilé výtvarné vzdělání, můžete získat pokročilé umístění do dvouleté varianty, podléhající schválení fakulty.

Typický studijní program

Rok jedna

TERM ONE

 • ARCH 515 Design Media I
 • LARC 316 Stromy a keře v krajině
 • LARC 501 Design Studio pro krajinnou architekturu I
 • LARC 511 Úvodní workshop
 • LARC 522 Krajinná architektonická historie

TERM TWO

 • ARCH 517 Design Media II
 • LARC 502 Design Studio pro krajinnou architekturu II
 • LARC 531 Technika krajiny I
 • LARC 541 Územní plánování a správa

LETNÍ

 • Volitelné předměty

Rok dva

TERM ONE

 • LARC 504 Architektonická architektura designového studia IV
 • Metody výzkumu LARC 525
 • LARC 532 Technologie krajiny II
 • LARC 540 Analýza a plánování lokalit

TERM TWO

 • LARC 503 Design Studio pro krajinnou architekturu III
 • LARC 523 Terénní architektonická teorie
 • Volitelné předměty

LETNÍ

 • Volitelné předměty

Třetí rok

TERM ONE

 • LARC 505 Architektura designu krajinné architektury V
 • LARC 595 Absolventský projekt část I
 • Volitelné předměty

TERM TWO

 • LARC 551 Professional Practice
 • LARC 598 Absolventský projekt část II
 • Volitelné předměty

Požadavky

TOEFL (IBT) CELKOVÝ POŽADOVANÝ SCORE

100

 • ibT Čtení 22
 • Psaní písemností 21
 • ibT Poslech 22
 • ibT Speaking 21

IELTS CELKOVÉ SCORE POŽADAVKY

7.0

 • IELTS čtení 6.5
 • Psaní IELTS 6.5
 • IELTS poslech 6.5
 • IELTS Speaking 6.5
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The Faculty of Applied Science oversees administrative procedures for the School of Architecture and Landscape Architecture, the School of Community and Regional Planning, the School of Nursing, and a ... Čtěte více

The Faculty of Applied Science oversees administrative procedures for the School of Architecture and Landscape Architecture, the School of Community and Regional Planning, the School of Nursing, and all engineering activities at the Vancouver campus and the School of Engineering at the Okanagan campus. Méně