Magistr krajinné architektury

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Krajinná architektura je designová disciplína, která pracuje v celé řadě kreativních nápadů, živých systémů, fyzických materiálů a budoucích možností. Jedná se o představení, zkoumání a navrhování lepších způsobů života v komplexním a rychle se měnícím světě.

RMIT nabízí vynikající odborné vzdělání, program Master of Landscape Architecture je akreditován australským institutem krajinných architektů (AILA). Program je uznáván jako nástroj světové úrovně pro podporu znalostí o designu, kritického myšlení a advokacie v oblasti designu prostřednictvím inovativního výuky a výzkumu.

Master of Landscape Architecture společnosti RMIT vás vybere, abyste se stali vedoucím a inovačním partnerem v oblasti krajinné architektonické praxe.

Design Research je v jeho jádru

Projekty výzkumného projektu jsou realizovány v rámci tohoto programu na současné i mezinárodní úrovni. Design Research vám umožní hluboce se angažovat v disciplíně krajinné architektury. Budete zkoumat problémy a témata související s aktuálními problémy v městských a přírodních souvislostech, které jsou stále více postiženy změnou klimatu, přírodními katastrofami a zneužíváním půdy.

Studium v ​​jedinečných designových studiích společnosti RMIT

Naučíte se prostřednictvím designových studií, které fungují jako laboratoře vedoucí k experimentování, zkoumání a zkoumání designu jako agenta, který reaguje na otázky v budovaném prostředí současné společnosti. Studie jsou vedeny významnými místními a mezinárodními akademickými pracovníky, kteří čerpají z rozmanitého oboru znalostí a zkušeností.

Top 3 důvody, které mají být součástí architektury krajiny Landscape

 • Naučte se prostřednictvím designových studií, které modelují nejlepší praxi v průmyslu
 • Otevřete pracovní příležitosti a rozvíjejte kontakty v průmyslu
 • Budete ponořeni do laboratoře městského designu v hlavním městě Austrálie.


Podrobnosti

Jak se naučíte

Všechno je zaměřeno na učení prostřednictvím designových studií

Oslavené designové studovny programu se nacházejí v městském areálu, což znamená, že budete ponořeni do laboratoře designového průzkumu a do centra inovací.

Studia se nacházejí v celém areálu města a v multi-oceněném designovém centru RMIT. Projektová studia jsou jedním z hlavních důvodů, pro které je společnost RMIT Landscape Architecture a její absolventi tak průmyslově uznávaná.


Co je Design Studio?

Design Studios modelují nejlepší praxi místních a světových designových firem.

Design studio obvykle tvoří polovinu programu každý semestr a vyučuje se v malých skupinách. V každém semestru se zaměříte na konkrétní návrhové téma a projekt. Vybíráte z řady studijních nabídek a naučíte se specifickými konstrukčními technikami, abyste získali nápady a výsledky ve vztahu k projektu. Studia jsou vertikálně integrována, tj. Seskupena se studenty z různých ročníků.

Ve vašem posledním roce dokončíte projektovou práci podle vašeho výběru, která se nazývá Design Research Project A B. Tento projekt se bude rozvíjet na výsledcích výzkumu, které dosáhly ukončení studií o krajinářské architektuře.

Průmyslová připojení

Zhodnocovaní a oceňovaní mezinárodní a australští architekti krajinářů, architekti, urbanisté a odborníci v příbuzných oborech jsou trvale zapojeni do výukových a výzkumných projektů realizovaných v rámci tohoto programu.

Designová studia nabízejí silný vztah s průmyslem. Některé projekty mohou zahrnovat klienty nebo skutečné projekty, kde budete vyvíjet návrhové návrhy v prostředí scénáře založeného na simulaci designu. Profesionální návrháři mohou být na konci semestru součástí vašeho panelu.

Veřejné přednášky se konají také po celý rok, vedené významnými místními a mezinárodními krajinářskými architekty a městskými designéry.

Univerzita RMIT je odhodlána poskytnout vám vzdělání, které silně spojuje formální učení s odbornou nebo odbornou praxí.

Mezinárodní příležitosti

 • Studijní cesty
  Řada designových studií nabízí možnost cestování v zahraničí, aby se zapojila do práce v terénu, workshopů a projektů. Předchozí místa zahrnují Japonsko, Vietnam, Tchaj-wan, Francie, Španělsko a Afriku.

 • Výměna
  Mezinárodní výměnné možnosti jsou k dispozici univerzitám v Německu, Dánsku, Nizozemsku, Spojeném království a USA.
  Celosvětový mobilitní úřad společnosti RMIT podporuje studenty k výměně nebo krátkodobé mobilitě s více než 165 partnerskými univerzitami po celém světě.

 • Stáže
  Stáže jsou nabízeny studentům v Master of Landscape Architecture každý rok, což umožňuje studentům získat pracovní zkušenosti na uznávaných a oceňovaných praxi v zahraničí. Současní stážisté zahrnují Stoss LU v Bostonu a EMF ve Španělsku.

Volitelné předměty a struktura programu

V rámci programu máte možnost vybrat si z celé řady univerzitních volitelných předmětů, abyste rozšířili své znalosti a dovednosti týkající se vaší budoucí kariéry.


Kariéra

Tento program vás připraví na odbornou praxi krajinné architektury. Pracuje nezávisle nebo jako součást rozsáhlého multidisciplinárního týmu. Od projektů městského designu (plazas a pěší zóny) až po práci s velkými otevřenými prostory (parky a přírodní rezervace) jsou parametry projektů široké

Jako architekt krajinářství najdete kariérní příležitosti v:

 • projekční kanceláře krajinářských architektů, architektů, projektantů, urbanistů a inženýrů po celé Austrálii
 • vládních organizací na federální, státní a obecní úrovni
 • Absolventi se mohou také zapojit do menších projektů, jako jsou soukromé zahrady, historické panství a produktivní krajina.


Vstupné

Musíte mít úspěšně absolvoval australský bakalářský titul (nebo ekvivalentní zahraniční kvalifikace) v oblasti architektury nebo krajinné architektury nebo souvisejícího designového pole.

Budete vybráni na základě vašich platových tříd a folií.

Úkoly výběru

Musíš:

 • Vyplňte a odešlete online předvolbu do 10. listopadu. Po tomto datu lze posoudit příspěvky, pokud jsou k dispozici místa. Po odeslání vaší žádosti se na panelu žadatele zobrazí odkaz na odeslání sady předvýběrů.
 • Účastnit se rozhovoru (někteří žadatelé)

Sada předběžného výběru

Souprava předběžného výběru vyžaduje:

 • prohlášení, proč chcete studovat tento program a vaše současné výzkumné cíle.
  Možná budete chtít také uvést podrobnosti o tom, proč chcete pokračovat v kariéře v designu a jak vaše pracovní zkušenosti informovaly vaše výzkumné zájmy.
  Maximálně 150 slov.

 • prohlášení o vašich akademických výsledcích a odborných zkušenostech, včetně všech pracovních zkušeností, které v současné době podnikáte.
  Maximálně 300 slov.

 • folio obsahující kusy z vašeho vysokoškolského studia a, pokud jsou k dispozici, profesionální projekty.

Vaše folio by mělo být balík obrázků, kreseb, nákresů, obrazů, modelů, fotografií, počítačových prací atd. Osobních tvůrčích / designových projektů; by měly zahrnovat koncepce / myšlenky, které vedou k závěrečnému návrhu.

Musíte složit svou práci do jediného PDF (maximálně 30 stran).

Můžete nahrát soubor PDF (maximálně 10 MB) nebo poskytnout adresu URL, pokud je hostována online.

Jiná informace

Pokud úspěšně dokončíte Bachelor of Landscape Architecture (BP256) společnosti RMIT s bodovým průměrem (GPA) 2,5 nebo vyšším, máte zaručen vstup do tohoto programu.


Poplatky

Vstup pro tento program je primárně prostřednictvím Commonwealth podporovaných míst (CSP).

Finanční pomoc vlády je k dispozici oprávněným studentům bez ohledu na typ místa, kde se přihlásíte.

2019 orientačních poplatků

 • Místa podporovaná Commonwealthem (CSP) se pohybují od AU $ 6,566 do AU $ 10,958 *
 • Celé poplatky: 32 640 AU $ *

* Uvedené částky jsou orientační poplatky za rok a jsou založeny na standardním roce studia na plný úvazek (96 kreditních bodů). Poměrný poplatek se vztahuje na více či méně než na plný úvazek.

Další výdaje

 • Poplatek za studentské služby a vybavení (SSAF): maximální poplatek ve výši 309 AU za rok 2019.
 • Další položky související s vaším programem, včetně exkurzí, učebnic a zařízení.

Poplatky se každoročně upravují a tyto poplatky by měly sloužit pouze jako vodítko.

Stipendia

RMIT uděluje každý rok více než 2000 stipendií, které uznávají dosažené výsledky a pomáhají studentům z různých prostředí.

Poslední aktualizace Lis 2018

Informace o škole

One of Australia's original tertiary institutions, RMIT University enjoys an international reputation for excellence in professional and vocational education, applied research, and engagement with the ... Čtěte více

One of Australia's original tertiary institutions, RMIT University enjoys an international reputation for excellence in professional and vocational education, applied research, and engagement with the needs of industry and the community. Méně