Magistr grafiky

Všeobecné informace

7 dostupných umístění

Popis programu

O

Naučíte se reagovat na všechny druhy požadavků v kontextu umění a grafiky, spoléhat se na vaši schopnost porozumět a rozpoznat krásu a poté ji znovu vytvořit pomocí řady specifických technik a technologií.

Svět možností vyjádřit umění a kreativitu.

V rámci akademické struktury RUFA je dvouletý titul Graphic Arts součástí odboru výtvarného umění, oboru akademických studií v RUFA, který zahrnuje interakce mezi disciplínami výtvarných umění a vytváření nových synergií mezi nimi.

Na RUFA se narodil nový současný umělec, schopný se vyjádřit prostřednictvím několika výrazů výtvarného umění, ať už jsou grafické, malířské, transformační nebo technologické.

Grafické umění, krása a technika.

Magisterské studium bylo navrženo RUFA, aby spojil vysokou úroveň akademické přípravy s technikou, kulturou, uměním a technologickými znalostmi, které jsou základními prvky každé profesionální přípravy v oblasti grafiky a výtvarného umění.

Oblasti, v nichž lze grafické umění aplikovat, je prakticky nekonečné a diplom grafického umění má za cíl připravit studenty, aby čelili všem možným požadavkům v oblasti umění a grafiky s využitím schopnosti rozpoznat uměleckou estetiku a reprodukovat ji pomocí specifických technik a cílené technologie.

106861_GraficaDOCOArte_BiennioRUFA_600x600.jpg

Moderní technologie pro inovace starého materiálu.

Grafické umění je vznešená a formální disciplína založená na starých principech a metodách. RUFA je spojil s novými technologickými studiemi, které společně rozvinou profesní obzory studenta, jakmile dokončí studium.

Díky studijnímu oboru se širokou paletou technologických a kritických předmětů, jako je fotografování, experimentální sledovací technika a fenomenologie současného umění, poskytuje dvouletý studijní program studentům solidní základnu v tradičních a inovativních metodologiích.

Grafické umění pracovat a vytvářet.

Publikace, grafika, fotografování, komunikace, tvorba katalogů a uměleckých knih, multimediální návrh instalace, umělecký a koncepční směr, kompetence v malířství, sochařství a výzdobě: tato a mnoho dalších oblastí jsou možnými obory pro absolventku grafického umění na RUFA . Jejich profil je umělec a profesionál, bohatý na talent a ruční schopnosti, schopný aplikovat své know-how na různé prostředí v oblasti umění, komunikace a publikování.

Akademické tituly jsou ekvivalentní magisterskému vysokoškolskému vzdělání.

Profesor: Simone Cametti, Emiliano Coletta, Antonella Conte, Genny Di Bert, Davide Dormino, Giuseppe Gallo, Bentivenga Gianna, Nicolas Martino, Bentivenga Maria Pina, Christian Rizzo.


MASTER PROGRAM V GRAFICKÝCH VZDĚLÁVÁNÍ

Navrhovaný vzdělávací program - Oddělení výtvarného umění

Rok

Důležitá data

  • Zahájení rezervace v den otevřených dveří 30. března 2019: od 2. ledna do 29. března
  • Den otevřených rezervací 14. září 2019: od 6. května do 13. září
  • Otevření rezervace Vstupní test 13. dubna 2019 (zahraniční a italský skype): od 1. února 2019 do 10. dubna
  • Přihláška na zkoušku 9.-10. Září 2019: od 6. května do 6. září
  • Zahájení rezervace Vstupné testy 7.-8. Října 2019: od 6. května do 4. října
Poslední aktualizace Červen 2019

Informace o škole

RUFA, skutečné sny a konkrétní projekty.RUFA, Římská univerzita výtvarných umění, je multidisciplinární, mezinárodní vzdělávací centrum - legálně uznávané ministerstvem školství, univerzity a výzkumu ... Čtěte více

Řím , Řím , Řím , Řím , Řím , Řím , Řím + 6 Více Méně