Magistr designu a inovací

Všeobecné informace

Popis programu

Master of Design and Innovation je vysoce výkonný a kvalifikovaný program zaměřený na profesionály, kteří chtějí změnit svět prostřednictvím strategického designu, udržitelnosti a inovací, a kteří také chtějí změnit svůj život v pracovním a osobním smyslu prostřednictvím školení a zkušeností tohoto typu programu poskytuje.

Je koncipováno tak, aby významně posílilo profesní rozvoj našich studentů, postavilo je jako atraktivní profily pro společnosti a otevřelo nové příležitosti v jejich pracovním životě.

Master of Design and Innovation rozvíjí jedinečné dovednosti a kompetence díky různým metodologiím a zkušenostem programu spolu s odborníky s uznávanými zkušenostmi.

Magistr se soustředí na inovace a strategický design jako centrální a příčná osa současně, aniž by ztratil ze zřetele dopad, který může mít kreativní myšlení na společnosti. Po celou dobu kurzu si studenti sdílejí společný obsah a projekty a na druhé straně poskytují specifické školení pro každou z kohezních disciplín: Craft & Product Design Lab, Business & Strategic Design Lab a Communication Design Lab .

Kaylah Otto / Unsplash

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

We can remember the Spanish domination over Milan, lasted almost two centuries, and that in southern Italy. In a way, the decision that Spain would be the first country outside Italy to host IED campu ... Čtěte více

We can remember the Spanish domination over Milan, lasted almost two centuries, and that in southern Italy. In a way, the decision that Spain would be the first country outside Italy to host IED campuses came quite naturally. Méně