Magistr architektury

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Tento odborný program nabízí flexibilitu pro přizpůsobení vašeho učení v rámci, který splňuje požadavky Královského institutu britských architektů (RIBA) a ARB.

Tento kurz podporuje kritickou úvahu o osobních cílech, úspěších a filozofii designu v rámci strukturované teoretické debaty a individuálního výzkumu. Důraz je kladen na rozvoj profesních dovedností prostřednictvím individuálního studia, skupinové práce a studijních aktivit.

Studenti mohou využívat laboratoře a workshopy k používání tradičních modelových technik a technologií digitální výroby. Po úspěšném dokončení programu si můžete zvolit postup k postgraduálnímu diplomu v odborné praxi a managementu v architektuře (ARB / RIBA část 3) jako Pathway k tomu, abyste se stal registrovaným architektem.

Akreditace

Tento magisterský architekt splňuje všechna kritéria pro validaci, která společně řídí Královský institut britských architektů (RIBA) pro ověření, a pro registraci architektů (ARB) pro předpis v části 2. Splňuje všechny body směrnice Evropské unie ( EC2005 / 36) a je akreditován Asociací architektů Commonwealthu.

Jak budete studovat

Tento program využívá řadu výukových metod, které mohou zahrnovat učení založené na projektech, semináře a skupinovou práci.

První úroveň

  • Úvodní návrhový projekt
  • Projekt A: Města
  • Projekt B: Budova
  • Výzkum: Metody a projekt

Na úrovni první se výzkum a design řeší paralelně a můžete si vybrat své výzkumné a designové témy z celé řady studií s různými a odlišnými programy a specializací.

Druhá úroveň

  • Kritická teorie
  • Komplexní návrh: Koncepce
  • Komplexní návrh: stručný a kontext
  • Komplexní projekt: Projekt
  • Technické posouzení
  • Odborná praxe

Druhá úroveň se zabývá aspekty odborné praxe a vypracováním závěrečného komplexního designového projektu, který integruje aspekty technologie, udržitelnosti, výzkumu a kulturního vědomí do procesu navrhování.

Doba kontaktu

Studenti tohoto programu by měli očekávat 16 hodin týdně kontaktní doby.

Jak jste vyhodnoceni

Formativní hodnocení je průběžné během celého kurzu. Obsahuje definované předběžné podání spolu s koncem hodnocení modulu a zpětnou vazbou. Sumární hodnocení se koná na konci roku.

První úroveň

Během této fáze se modul Research: Methods and Project hodnotí prostřednictvím písemných podání. Designové moduly jsou obvykle hodnoceny prostřednictvím výstavy práce a slovní prezentace nebo předložením návrhového portfolia.

Druhá úroveň

Moduly kritické teorie a odborné praxe se v této fázi obvykle posuzují prostřednictvím písemných podání a modulů komplexního designu a technického hodnocení se obvykle zkoumají prostřednictvím výstavy projektové práce a slovní prezentace.

Hodnocení zpětné vazby

Politika společnosti University of Lincoln ohledně zpětné vazby v oblasti hodnocení má za cíl zajistit, aby akademici okamžitě vrátili hodnocení v kurzu - obvykle do 15 pracovních dnů od data podání.

Vstupní požadavky

První nebo vyšší druhá třída vyznamenání v příslušném předmětu a s výhodou zkušenosti v praxi.

Mezinárodní studenti budou vyžadovat anglický jazyk na IELTS 6.5 s minimem 6.0 v každém elementu nebo ekvivalentním.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Méně