Magistr architektury

Všeobecné informace

Popis programu

Master of Architecture (Design) je program nezávislého, supervizovaného výzkumu vedoucího k prezentaci výstavy architektonického designu ekvivalentní v rámci schematického návrhu budovy s významným kulturním významem.

Studenti tohoto kurzu absolvují program nezávislého, supervizovaného výzkumu. Hodnocení je na základě výkladu jejich práce.

Počáteční data

  • Po dohodě se svými nadřízenými mohou studenti začít kdykoliv během celého roku, s výjimkou prosince

Týdenní čas kontaktu

  • Předpokládá se, že studenti na plný úvazek budou během celého roku věnovat nejméně 30 hodin týdně svého výzkumu. Očekává se, že studenti na částečný úvazek budou po celý rok věnovat nejméně 15 hodin týdně svého výzkumu.

Požadavky na přijetí

Kvalifikace odpovídající bakalářské architektuře s nejméně vyznamenáním vyšší třídy druhé a dostatečnou architektonickou zkušeností s architekturou, aby uspokojila škola architektury, krajinné a výtvarné umění a vysokoškolské vzdělávací škola, že žadatel má dostatečné odborné znalosti k dokončení předmětu

Angličtina kompetence

Angličtina je jazykem výuky a hodnocení u UWA a budete muset splňovat anglické jazykové požadavky univerzity, aby získali nárok na místo.

Kariérní Pathways

Tento stupeň vám vybaví dovednosti a zkušenosti, abyste svou kariéru v architektuře na další úroveň.

Poslední aktualizace Dub 2020

Informace o škole

Gain an insight into what life's really like at UWA and learn what our students enjoy most.

Gain an insight into what life's really like at UWA and learn what our students enjoy most. Méně