Magistr architektury

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Společnost RMIT Architecture má mezinárodní reputaci pro špičkovou úroveň designu a vede cestu jak v Austrálii, tak v zahraničí tím, že produkuje absolventy, kteří jsou inovacemi v oblasti designu.

Se silným zaměřením na myšlenky řízený průzkum design venture, RMIT Master of Architecture vám pomůže rozvíjet sofistikované pochopení architektury, a zároveň vám poskytne různorodý soubor pokročilých dovedností a zkušenosti učení.

Budete nadále rozvíjet základní dovednosti architektonického designu, který se naučí v pokročilé míře. Zvýšíte své chápání architektury a výzkumu založeného na designu, získáte rozmanité dovednosti, získáte širokou škálu učebních zkušeností a získáte kritické povědomí o své vlastní práci.

RMIT Architecture a její absolventi se i nadále setkávají na nejvyšších úrovních a jsou uznáváni národními a mezinárodními architektonickými profese.

Na výroční vítězné architektonické ceně v r. 2018, kterou provozuje australský institut architektů, architektonická komunita RMIT vystupovala prominentně přes 58 ocenění a 16 kategorií a získala řadu klíčových a prestižních ocenění.

Klíčové úspěchy

 • Nová letošní akademická ulice (NAS) v architektuře NMBW Architecture, Harrison a White, MvS Architects a Maddison Architects získala letošní nejvyšší čest: vyhlášenou AIA viktoriánskou architektonickou medaili a Cenu Henryho Bastowa za vzdělávací architekturu.
 • Profesor RMIT Profesor Carey Lyon je ředitelem společnosti Lyons a pátým profesorem RMIT v řadě k vedení prestižních projektů vítězných medailí
 • M @ STUDIO Architects, vedoucí výzkumným pracovníkem RMIT Prof. Vivianem Mitsogiannim a Deanem Boothroydem s pracovníky, absolventy a současnými studenty, získal cenu 2017 AIA Melbourne za výhru jejich NGV 2016 Architecture Commission.
 • Přednášející společnosti RMIT Ben Milbourne získal cenu australského institutu architektů za cenu vítězného architekta v roce 2017.
 • Absolvent Vu Vu byl jedním z deseti studentů po celém světě, který byl zařazen do soutěže "Global Architecture Graduate Awards" a je jediným kandidátem na seznam z australské nebo novozélandské univerzity.

Master of Architecture je dalším krokem na cestě stát se architektem designu s profesionální akreditací.

Top 3 důvody, proč je součástí architektury RMIT

 • Studium v ​​designově zaměřených a praktických, praktických studiích, které modelují nejlépe osvědčené postupy
 • Učte se od místních a mezinárodních předních architektů v malých třídách a designových studiích
 • Budete ponořeni do laboratoře městského designu v Melbourne, hlavním městě Austrálie

Podrobnosti

Jak se naučíte

Všechno je zaměřeno na učení prostřednictvím designových studií

Vysoká oslava designových studií společnosti RMIT Architecture se nachází v městském areálu, což znamená, že budete ponořeni do laboratoře designového průzkumu a do centra inovací.

Studia se nacházejí napříč městským areálem a uvnitř vícenásobného ocenění RMIT Design Hub navrženého architektem RMIT Sean Godsell. Designové studia jsou jedním z hlavních důvodů, které dělá společnost RMIT Architecture a její absolventi tak vysoce ceněnou průmyslem.

Co je Design Studio?

Designové studia nabízejí jedinečný způsob prozkoumání nápadů tím, že vyzývají budoucí návrháře. Studie provozují akademici a praktičtí vedoucí konstruktérů z místních i mezinárodních architektonických a designových firem.

Model modelového studia napodobuje nejlepší praxi místních a světových designových firem. Studie vám umožní prozkoumat design, propojit se svými vrstevníky, průmyslem a integrovat se s jinými obory.

Studios tvoří většinu tohoto programu a vyučují se v malých skupinách. Můžete si zvolit, které studiové studio byste chtěli sledovat z přibližně 20 možností, dokončení jednoho za semestr během studia.

Každé designové studio se zaměřuje na konkrétní téma a projekt za semestr. Ve vašem posledním roce dokončíte projekt projektové práce podle vašeho výběru, který se nazývá váš "velký projekt". Tento projekt se bude rozvíjet na výsledcích výzkumu dosažených na konci studií architektury.

Studium a semináře můžete absolvovat v jiných programech, jako je krajinná architektura, design interiérů a průmyslový design, stejně jako v oblastech výzkumu městského designu a digitálního designu. To podpoří Pathways do našeho postgraduálního magistra městského designu.

Nedávní partneři studia:

 • Associate Professor RMIT Amy Muir - architektura MUIR
 • RMIT profesor architektury Carey Lyon - Lyons architektura
 • Zástupce prof. RMIT Paul Minifie a Jan van Schaik (přednášející) - MvS Architects
 • RMIT Adjunkt Profesoři Howard Raggatt a Ian McDougall - ARM Architecture
 • Sandra Manningerová
 • Tom Verebes - OCEAN CN Studio, Peking.

Průmyslová připojení

RMIT Architecture je proslulá svými silnými, dlouhodobými vazbami na průmysl prostřednictvím našich pedagogických pracovníků, z nichž mnozí jsou mezinárodně uznávanými oceněnými praktickými architekty. V kontextu designového studia budete mít příležitost pracovat na projektech v reálném světě s místními a mezinárodními komunitami a průmyslovými partnery. Veřejné přednášky se konají po celý rok, vedené významnými místními i mezinárodními architekty.

Mezinárodní příležitosti

RMIT Architecture má obrovský rozsah mezinárodních výměnných dohod s univerzitami v USA, Evropě a Asii. Budete mít také možnost vybrat si design studio, která vyžaduje zámořské cestování, pracovat se studenty z mezinárodních univerzit.

Nedávné studiové projekty zahrnují spolupráci se studenty v Berlíně, Německu a architektonické praxe v Šanghaji v Číně.

Globální mobilita společnosti RMIT podporuje studenty k výměně nebo krátkodobé mobilitě s více než 165 partnerskými univerzitami po celém světě.

Kariéra

Naši absolventi hledají práci v oblasti architektury, designu a stavebních postupů v soukromém i veřejném sektoru. V malých až středně velkých postupech se absolventi zabývají širokou škálou aktivit od designu až po řízení projektů. Ve velkých architektonických firmách mohou absolventi pracovat v řadě oborů a často usilují o mezinárodní pracovní příležitosti.

Odborné uznání a akreditace

Dokončení tohoto 2-letého magisterského programu, po 3-letém bakalářském programu architektonického designu, splňuje akademické požadavky na registraci jako architekt v rámci Architektonické registrační rady Victoria a pro členství v Královském australském institutu architektů. Pro registraci je vyžadována odborná zkušenost.

Vstupné

Musíte úspěšně absolvovat australskou architekturu specifickou bakalářskou hodnost (nebo rovnocennou zahraniční kvalifikaci).

Budete vybráni na základě vašich platových tříd a folií.

Vstupní požadavky

Předpoklady: žádné

Úkoly výběru

Pokud jste úspěšně dokončili Bakalář architektury z univerzity RMIT s GPA 2,5 z 4,0 nebo vyšší, máte zaručen vstup do Master of Architecture. Nemusíte předkládat úkol výběru.

Pokud jste dokončili bakalářský projekt architektury z univerzity RMIT s hodnotou GPA nižší než 2,5 z 4,0 nebo jinou bakalářskou diplom specifickou pro architekturu od jiné instituce, budete muset předložit online výběrovou práci do 10. listopadu zahrnující:

 • osobní prohlášení o motivaci ucházet se o program (nejvýše jeden list A4)
 • životopis (životopis) včetně osobních údajů, akademických výsledků a odborných zkušeností (jakékoliv pracovní zkušenosti, které v současné době podnikáte)
 • akademický přepis akademických výsledků z předchozích nebo současných studií
 • fólii vaší práce - viz níže

Poznámka: Odkaz na odeslání výběrového úkolu se po předložení vaší žádosti zobrazí na panelu žadatele.

Jste-li na seznamu, budete v prosinci pozváni na rozhovor.

Folio požadavky

 • Formát: dokument PDF ve formátu A3 nebo A4
 • Maximální délka: 30 stran
 • Maximální velikost souboru: 10 MB

Váš folio by měl obsahovat příklady vašich osobních tvůrčích / designových projektů a konceptů / myšlenek, které vedou k závěrečnému designu. Můžete zahrnout libovolné příklady kreativ, mimo jiné:

 • snímky
 • kresby
 • náčrty
 • obrazy
 • modely
 • fotografie
 • počítačové práce

osobních kreativních / designových projektů, stejně jako konceptů / nápadů, které vedou k závěrečnému návrhu.

Pathways

Možnosti Pathway

Bakalář architektonického designu poskytuje Pathway do tohoto programu a je také přenosný do profesionálních programů v architektuře s podobnou strukturou.

V tomto programu je zaručeno, že v tomto programu bude zajištěno průměrné hodnocení (GPA) 2,5 nebo vyšší, i když tito studenti s hodnotou GPA nižší než 2,5 mohou stále platit.

Pracovat jako registrovaný architekt

Dokončení tohoto dvouletého magisterského studia splňuje akademické požadavky na registraci jako architekt v Austrálii. Pro registraci je nutná dodatečná odborná praxe a absolvování registrační zkoušky prostřednictvím registrační rady státního architekta.

Poplatky

Přehled poplatků

Vstup pro tento program je primárně prostřednictvím Commonwealth podporovaných míst (CSP).

Finanční pomoc vlády je k dispozici oprávněným studentům bez ohledu na typ místa, kde se přihlásíte.

2019 orientačních poplatků

 • Místa podporovaná Commonwealthem (CSP) se pohybují od AU $ 6,566 do AU $ 10,958 *
 • Celé poplatky: 36 480 AU $ *

* Uvedené částky jsou orientační poplatky za rok a jsou založeny na standardním roce studia na plný úvazek (96 kreditních bodů). Poměrný poplatek se vztahuje na více či méně než na plný úvazek.

Další výdaje

 • Poplatek za studentské služby a vybavení (SSAF): maximální poplatek ve výši 309 AU za rok 2019.
 • Další položky související s vaším programem, včetně exkurzí, učebnic a zařízení.

Poplatky se každoročně upravují a tyto poplatky by měly sloužit pouze jako vodítko.

Stipendia

RMIT uděluje každý rok více než 2000 stipendií, které uznávají dosažené výsledky a pomáhají studentům z různých prostředí.

Poslední aktualizace Lis 2018

Informace o škole

One of Australia's original tertiary institutions, RMIT University enjoys an international reputation for excellence in professional and vocational education, applied research, and engagement with the ... Čtěte více

One of Australia's original tertiary institutions, RMIT University enjoys an international reputation for excellence in professional and vocational education, applied research, and engagement with the needs of industry and the community. Méně