Magistr V Výpočetních Metod Ve Vědě

Všeobecné informace

Popis programu

Master in Computational Methods in Science si klade za cíl představit studentům vědu o zpracování a analýze experimentálních dat, aby absolvent STEM mohl ocenit sílu, kterou nabízejí kvantitativní metody, a vědět, jak je používat ve své disciplíně

cíle

Programovací jazyky usnadňují získávání, organizování, řazení, filtrování, zpracování, rafinaci, reprezentaci a konečně vysvětlení vědeckých údajů získaných v experimentálních oborech. Zvláštní pozornost je věnována zpracování a analýze dat pomocí počítače a zpracování nejpoužívanějších softwarových balíčků. Magistr bude organizován kolem experimentální diplomové práce (TFM) na konkrétní výzkumné téma, navržené katedrou.

Předměty, které budou vyučovány, budou zásadně metodické, o postupech, algoritmech a analýze, formální povahy, dostatečně obecné, aby je každý student aplikoval pod vedením školitele ve vybrané práci. Předpokládá se volitelný modul, který obsahuje kurzy konkrétnějších technik nebo postupů disciplín, jako je bioinformatika, fyzika a aplikovaná matematika, biologie a životní prostředí nebo chemie.)

Profil

Absolvent STEM (věda, technologie, strojírenství a matematika).industry, businessman, man geralt / Pixabay

osnovy

Tento program má 4 základní pilíře:

1. Diplomová práce

Magistr má praktický charakter zaměřený na realizaci magisterského závěrečného projektu v projektu souvisejícím s analýzou dat v disciplíně vybrané studentem.

Program má personalizovanou poradenskou službu pro radu o takové práci a volitelné předměty, které nejlépe odpovídají profilu studenta.

2. Dynamické učební osnovy

Tento program má 60 ECTS, rozdělených do 3 modulů.

První modul je 30 ECTS a odpovídá výše uvedenému magisterskému závěrečnému projektu.

Modul 2, který zahrnuje 18 ECTS, se týká souboru obecných předmětů.

A konečně, modul 3 má 12 volitelných ECTS, takže si student může nakonfigurovat své kurikulum podle svých preferencí

3. Profesionální odjezdy

Široký trh práce a vícenásobné odchody, protože studenti, kteří studují tento mistr, mohou svou profesní kariéru zaměřit v následujících oblastech:

 • Akademický Přístup k doktorským studijním programům v oblastech výzkumu, jako jsou:
  • Farmaceutický a biotechnologický lékařský průmysl
  • Biologický výrobní průmysl
  • Environmentální management

4. Software

Jako hlavní osa budou studenti proškoleni v programování s R, Matlab, Python a Labview (v závislosti na zvolených předmětech). Tímto způsobem se studenti naučí rozvíjet znalosti získané v magisterském studiu a budou schopni je uvést do praxe v těchto programovacích prostředích.

Moduly

Modul 1: Diplomová práce 30 ECTS

 • Předmět 1.1: Výzkumný projekt

Modul 2: Obecně 18 ECTS

 • Předmět 2.1: Etika
 • Předmět 2.2: Programování
 • Předmět 2.3: Zpracování a analýza dat

Modul 3: Volitelných 12 ECTS

 • Předmět 3.1: Volitelné

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The University of Navarra is based on the Christian inspiration promoted by St. Josemaría Escrivá de Balaguer, the founder of Opus Dei. Its mission is to seek and present the truth; contribute to the ... Čtěte více

The University of Navarra is based on the Christian inspiration promoted by St. Josemaría Escrivá de Balaguer, the founder of Opus Dei. Its mission is to seek and present the truth; contribute to the academic, cultural and personal education of its students; promote academic research and healthcare activities; provide suitable opportunities for the development of its professors and employees, and carry out broad cultural outreach and social promotion work with a clear goal of service. Méně
Pamplona , Madrid , San Sebastián + 2 Více Méně