Magistr V Průmyslové Chemii

Všeobecné informace

Popis programu

Průmyslová chemie, která je přínosem pro lidstvo. Druhý stupeň oboru průmyslová chemie na University of Parma teoretický a praktický kurz, ve kterém se řeší nejmodernější aspekty chemického průmyslu. Jeden z nejvýznamnějších ze všech je jednou z nejvýznamnějších studií energeticky účinných a vysoce selektivních postupů syntézy.
Tento program se skládá z 11 povinných předmětů s minimálně jedním kurzem a závěrečnou laboratoří trvající nejméně šest měsíců.
Studijní program druhého stupně oboru Průmyslová chemie připravuje absolventa na profesní dráhu v oboru Průmyslová chemie, s možným zaměstnáním v R

Doble Studijní program je k dispozici s chemickou technologií na Twente University (NL).

Pro více informací kontaktujte, prosím, prof. Enrica Cavalliho, koordinátora přijímací komise ( enrico.cavalli@unipr.it )

href = „https://cdlm-ci.unipr.it/en

Poslední aktualizace Květen 2019

Informace o škole

The University of Parma is a State University. As such, it is self-governing and has administrative, organisational, and accountancy autonomy, providing services to the general public.

The University of Parma is a State University. As such, it is self-governing and has administrative, organisational, and accountancy autonomy, providing services to the general public. Méně
Altavilla Vicentina , Parma + 1 Více Méně