Magistr V Mezinárodní Architektury Lab

Všeobecné informace

Popis programu

ZNOVU ZNOVU SVĚT, ZÍSKEJTE A ZÍSKEJTE. ZMĚŇTE NAŠI BUDOUCNOST.

Myslíte si, že je to možné? Jsi pripraven?

Po pandemii chceme každý den, každý okamžik a v každém jednání úplně přehodnotit náš způsob myšlení, pohledu na život. Jak nám může design pomoci žít v novém světě? Jak nám může pomoci sdílet naše potřeby a být mezi sebou solidární? Budovat společné dobro?

Jsem Sahar - sekretářka STAR_Studium ArchitecturAe - Florence Design School, která je uvnitř mezinárodní firmy architektury a designu interiéru (Giovanni Voto Architects) s pěti místy na světě. Naše škola je považována za jednu z nejlepších Design School v Evropě.

Naše on-line interaktivní kurzy a kurzy ve třídě vám poskytnou Master Diploma a International Advanced Professional Certificate of Practice pro stáž v průběhu kurzu. Navíc mezi našimi nejlepšími studenty obvykle vybereme naše budoucí spolupracovníky pro různá místa po celém světě.

Vzhledem k současné situaci COVID_19 budete mít možnost navštěvovat online kurzy, abyste měli dobře kvalifikovanou zkušenost s budováním své budoucnosti.

Pokud chcete, pomůže vám uspořádat schůzku Skype nebo chat na Facebooku, kde získáte další podrobnosti.

Náš Skype kontakt je: studiumarch2

Facebook hvězda Florence Design School

Co je aplikace: + 39-3714278475Chcete-li na vaši žádost správně odpovědět, můžete upřesnit, o jaký kurz přesně máte zájem? Magistr nebo duální mistr?

Navíc obvykle vybíráme omezený počet studentů (max. 6) pro třídy kvůli naší vysoké úrovni výuky italského designu a naší inovativní metodě. Se správnými dovednostmi je možné získat i stipendium. Máš zájem?

neváhejte a zeptejte se nás na všechny vaše dotazy nebo pochybnosti!

Těšíme se na vaše vyslechnutí.

S přátelským pozdravem

Sahar R.

Hvězdný ministr FDS

Poslední aktualizace Dub 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The school's Unique concept derives from the combination of academic lectures in the courses and work on authentic projects with professionals and suppliers - site inspections and on-site experience - ... Čtěte více

The school's Unique concept derives from the combination of academic lectures in the courses and work on authentic projects with professionals and suppliers - site inspections and on-site experience - together with visits to workshops, laboratories, factories, and stores. The courses take into account the results of the most important international academic research with testimony from world-famous designers and architects. Méně