Magistr V Chemii

Všeobecné informace

Popis programu

Magisterský studijní program v chemii, který nabízí University of Parma poskytuje komplexní vzdělávání a školení zaměřené na nejmodernější aspekty chemie.

Nabízené kurzy sahají od klasické syntézy

Tento program má na výběr ze dvou studijních programů, tj. Biomolekulární chemie a Materiálová chemie. V obou případech program zahrnuje 12 kurzů zahrnujících teoretické a experimentální přístupy.

Výsledky učení jsou hodnoceny prostřednictvím 11 zkoušek. Program zahrnuje výběr volitelných předmětů a šestiměsíční stáž, která vyžaduje vypracování závěrečné podrobné zprávy (disertační práce) a její prezentace a diskuse před zkušební komisí.

Po dokončení tohoto programu je k dispozici celá řada profesních příležitostí. Kromě tradiční kariéry ve výzkumu

Náš program je zaměřen na průmyslový a produktivní svět a odráží se v odstupňované zaměstnatelnosti, která je v krátkodobém horizontu výrazně nad 90%.

Důležitým rysem tohoto programu je internacionalizace, neboť se snažíme připravit absolventy na globální trh. Z toho důvodu se na jedné straně snažíme zvýšit počet předmětů vyučovaných v angličtině, na druhé straně podporujeme mobilitu studentů tím, že nabízíme příležitosti ke studiu v zahraničí, a to jak v rámci EU (prostřednictvím programu ERASMUS), tak i na úrovni EU. zemí mimo EU. Kromě toho jsme v současné době také nabízí Double studijního programu v chemii s MSc v oboru chemie na University of Cape Town (Jižní Afrika) a od 2019/2020 v Doble Studijní program ,

Pro více informací kontaktujte, prosím, prof. Enrica Cavalliho, koordinátora přijímací komise ( enrico.cavalli@unipr.it )

href = „https://cdlm-chim.unipr.it/en

Poslední aktualizace Květen 2019

Informace o škole

The University of Parma is a State University. As such, it is self-governing and has administrative, organisational, and accountancy autonomy, providing services to the general public.

The University of Parma is a State University. As such, it is self-governing and has administrative, organisational, and accountancy autonomy, providing services to the general public. Méně
Altavilla Vicentina , Parma + 1 Více Méně