Magistr V Chemii (MTech / MSc)

Všeobecné informace

Popis programu

MTech Chemistry

Primárním účelem MTech Chemistry je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a přípravu při plnění požadavků konkrétní výzkumné složky tak, aby studenti mohli ovládat požadované experimentální a technologické dovednosti a potřebné kompetence v terénu, jako jsou inovace, rozhodování, strategické myšlení a organizační dovednosti.

Disertační MTech Chemistry se skládá z komplexního studia specializované oblasti v oboru specializace, hlášené a předložené formou disertační práce na konci programu. Titul vyžaduje vysokou úroveň intelektuálních a teoretických znalostí a vhled do problémů souvisejících s studijním oborem a kritického zdůvodnění, formulace, analýzy a hodnocení konkrétního problému v oboru.

Titul M Tech je složen z výzkumného projektu v platné oblasti výzkumu. Jako dostatečný důkaz, že uchazeč prokázal vhodnou výzkumnou schopnost pro tuto úroveň, se bere v úvahu nejméně 50% známka pro výzkumnou práci.

MSc z oboru chemie

Primárním účelem magisterské dizertační práce v oboru chemie je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a odbornou přípravu při splnění požadavků konkrétní výzkumné složky, aby studenti mohli ovládat požadované experimentální a technologické dovednosti a potřebné kompetence v terénu, jako je inovace , rozhodování, strategické myšlení a organizační dovednosti. Dizertační práce s bakalářskou prací v oboru chemie se skládá z minimálně 120 kreditů za výzkum na úrovni 8 ve formě výzkumného projektu, zapsaného jako dizertační práce.

Titul vyžaduje vysokou úroveň intelektuálních a teoretických znalostí a vhled do problémů souvisejících s studijním oborem a kritického zdůvodnění, formulace, analýzy a hodnocení konkrétního problému v oboru.

Magisterský studijní program zahrnuje výzkumný projekt založený na schváleném tématu. Je vyžadována disertační práce, která prokazuje výzkumnou schopnost uchazeče.

Učební plán se skládá z:

  • Disertační práce a další výzkumné práce, které může předepsat vedoucí katedry.

Datum registrace a zahájení

Registrace začíná v lednu a přednášky v únoru pro programy bakalářského i postgraduálního studia.

Všechny výzkumné programy pro magisterské a doktorské studium se mohou registrovat po celý rok.

Datum ukončení: Akademie začíná v lednu a končí v prosinci. Termín programu je určen dobou trvání programu.

Poslední aktualizace Srpen 2019

Informace o škole

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Čtěte více

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Méně