mistr vědy ve strategických financí (MSF )

Všeobecné informace

Popis programu

Indiana University jihovýchodní poskytuje Magistr ve strategickém Finance (MSF), studijní program pro studenty se zájmem pokračovat v jejich postgraduální vzdělávání v oboru účetnictví a finanční analýzy. Program řeší problémy, které mají význam pro účetnictví a podnikové finance profesionálů.

Tento současný program je unikátně navržen pro ty, kteří hledají výhody kariéru v oblasti veřejného účetnictví, a pro finanční a účetní odborníky hledají uplatnění v soukromém sektoru. Například, MSF připravuje veřejnost účetní a podnikové finance odborníci tím, že vyžaduje ročníkové práce v oblasti podnikových financí, informačních techology, projektové řízení, daně, obchodní analýzy a oceňování, účetnictví a obchodní strategie.

Prostřednictvím volitelných fáze, mají studenti možnost pokračovat v tradičních účetních kurzů a kurz práce v jiných oblastech, které zvýší jejich profesní příprava. Program umožňuje v oblasti veřejného účetnictví odborníky a podnikové finance specialisté získat připravuje finanční analýza, finanční plánování, finanční reporting, strategické poradenství, poradenství a systémů.

Poslední aktualizace Bře 2011

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

As one of eight Indiana University campuses, IU Southeast gives you all the excitement of a Big Ten university, a highly respected degree, and world-class resources. Plus you get the personal attentio ... Čtěte více

As one of eight Indiana University campuses, IU Southeast gives you all the excitement of a Big Ten university, a highly respected degree, and world-class resources. Plus you get the personal attention you need to succeed. Méně