mistr vědy v pohostinství a cestovním ruchu řízení

Všeobecné informace

3 dostupných umístění

Popis programu

UMass je hrdý na to být součástí velice malé elitní skupiny top zařadil programů řízení pohostinnost. Ale toto celosvětové uznání musí zasloužit. Nedávný průzkum našich absolventů a současných postgraduální studenty vyplynulo, že důvody, oni si vybrali UMass pro postgraduální studium. Kromě naši pověst, že uvedený počet a kvalita naší fakulty, robustní osnov, ideální místo, obrovský počet absolventů, možnosti finanční pomoci, a osobní pozornost dostali sem.

Magisterský program budou mít nárok studenti pro vedoucí postavení v odvětví pohostinství, vláda, vzdělávání a poradenství. HTM Katedra nabízí bakalářské práce a non-stop práce, jak vést k magistr věd.

Práce trať je navržen s flexibilní požadavky, aby umožňoval studentům rozvíjet individuální studijní obory s jejich hlavními profesorem a výboru. To zahrnuje kurzy v HTM a dalších oddělení v Isenberg School of Management. Výzkum-založená práce je požadováno (6-kreditů).

Non-stopu Práce zahrnuje také kurzy v HTM a dalších oddělení v Isenberg School of Management. Na místě 6 kreditních práce, studenti dokončili další kurz HTM nebo správní (3 kredity) a chování hlavní pohostinství výzkumné studie (3 kredity).

Zatímco počet studentů do programu přijati mění každý rok, jsme obvykle udržovat zápis o 35 až 40 studentů. Patnáct instruktoři, všichni s doktorských titulů, aby se absolvent fakulty.

Studijního programu zahrnuje kurzy v jiných oborech, které rozšíří základní pojmy v jednotlivých prvků tvořících pohostinství a cestovního ruchu. Resortní kurzy se zavazují rozšířit, vylepšit, upravit a základní pojmy pro unikátní oblasti pohostinství pole. Horní-úrovňové kurzy v programu podporovat využívání všech dostupných zdrojů a rozvíjet analytické a rozhodovací dovednosti-dělat ústřední odvětví pohostinství.

Poslední aktualizace May 2011

Informace o škole

Vítejte ve škole Isenberg of Management. Pokud jste student Vzhledem k našemu programu, objevíte vzrušující osnovy, která kombinuje základy podnikání s důrazem na inovaci, interdisciplinární studijní ... Čtěte více

Vítejte ve škole Isenberg of Management. Pokud jste student Vzhledem k našemu programu, objevíte vzrušující osnovy, která kombinuje základy podnikání s důrazem na inovaci, interdisciplinární studijní a sociální odpovědnost. Jako student školy Isenberg, budete zařazeni do společenství s rozšířenou síť absolventů 32.000 obchodní profesionály. Naši absolventi mají rostoucí dopad na podnikání a společnost, ale také slouží jako příkladné vzory a budoucí zaměstnavatelé našich studentů. Ve stejné době, Isenberg absolventy školy nám poskytují důležité finanční podporu, která posiluje konkurenceschopnost našich národních programů. Škola Isenberg vás připraví na vedení a řízení inovací ve stále globální ekonomice. Naučíte se myslet víc inovačně o výrobních, obchodních služeb a podnikových procesů. A budete mít možnost zažít globální ekonomiky z první ruky když naše vlastní mezinárodní studie kurzy, které kombinují koncentrované třídě pracovat s dvoutýdenní návštěvy Itálie, Čína, Dánsko, Brazílie a dalších čtyř destinací. Škola Isenberg na prvním místě u veřejných vysokých škol na severovýchodě a 58. celonárodně v aktuálním vydání časopisu Business Week ročního průzkumu, nejlepší bakalářské Obchodní školy. Naše stále více selektivní bakalářského programu, letošní prváci se vstupem na střední škole v průměru 3,65 stupně místa, SAT skóre 1171, nabízí specializace v oblasti účetnictví, finance, management, marketing a řízení provozu. Kromě toho, studenti i velké v našich dvou specializovaných speciality průmysl sportu řízení a pohostinství a cestovním ruchu řízení. Náš denní program MBA obytné také získal rostoucí rozdíl. V US News and World Report aktuální průzkum, nejlepších amerických vysokých škol, jsme na prvním místě mezi našimi protějšky MBA na veřejných vysokých škol a univerzit na severovýchodě a 58. národní úrovni. A v roce 2007 vydání Best Princeton Review obchodní školy, náš program MBA získal první desítce žebříčku národních ve čtyřech z jedenácti strategických kategorií. V oblasti programů MBA 282, škola Isenberg pořadí: 2. místo v celkově nejlepší akademické zkušenosti 4. místo v nejlepší profesory 5. V největší příležitost pro ženy 10. za těch nejnáročnějších se dostat do Ve škole Isenberg managementu, náš závazek podnikového vzdělávání zahrnuje i přípravu business pedagogové sami: Absolventi našich Ph.D. program, nejstarší obchodní činností na veřejné školy vyššího vzdělání v Nové Anglii, mají schopnosti pozice na více než sto škol a univerzit. Méně
Amherst , Pittsfield , Westborough + 2 Více Méně