Magistr Věda V Módním řízení

Všeobecné informace

Popis programu

IESE je MSc v módním řízení je jeden rok magisterský program kompletně vyučován v angličtině určený pro talentované jednotlivce, kteří se chtějí specializovat na módní podnikání a dosáhnout mezinárodní kariéry v módním průmyslu.

Cíle programu

Cílem programu je připravit budoucí manažery módních firem, kteří budou schopni řešit konkurenční globální prostředí a podporovat výměnu zkušeností a osvědčených postupů na mezinárodní módě.

Kariérní příležitosti pro absolventy mohou být nalezeny na pozicích ve všech oborech spojených s manažerskými roli v módním průmyslu, včetně kupujícího; produktový manažer; odbyt

Výhody programu

· Kombinace případových studií, firemních návštěv a hostujících mluvčích z módního a luxusního průmyslu.

· Partnerství se společností Istituto Marangoni: všechny třídy související s módou jsou vyučovány profesory IM

·Móda

· Návštěvy firem včetně jejich ateliérů, showroomů a vlajkových obchodů

· Studijní cesta v Itálii každý rok

Obsah programu

MFM se skládá z 90 kreditů ECTS, které zahrnují základní management a specializované kurzy, francouzský nebo jiný kurz cizího jazyka a stáž / poradenský projekt / výzkumný projekt společnosti (4 až 6 měsíců) a studijní turné v Miláně.

Programové kurzy budou zahrnovat úvodní kurzy pro budování společného manažerského zázemí (například obchodní administrativa a kvantitativní analýza dat) a kurzy jádrového řízení, stejně jako specializované kurzy v oblasti módy.

Proces aplikace

Přijímání je založeno na online přihlášce každého studenta, která je k dispozici na adrese http: // platí. IESEG .fr a přezkum požadovaných dokumentů, jakož i výsledek povinného pohovoru s náborovými pracovníky. Vstup pro stálé studenty je nabízen kvalifikovaným studentům od října 2019 .

Mezinárodní stipendia

Mezinárodní stipendia IÉSEG až do 50% školného.

Poslední aktualizace Říj 2019

Informace o škole

IÉSEG School of Management is one of the top Business Schools in France, ranked 7th in France and 32nd overall in the Financial Times Masters in Management 2018 ranking. As a French Grande École and m ... Čtěte více

IÉSEG School of Management is one of the top Business Schools in France, ranked 7th in France and 32nd overall in the Financial Times Masters in Management 2018 ranking. As a French Grande École and member of the Conférence des Grandes Écoles, IÉSEG is part of the most prestigious higher education institutions in the country. Méně
Lille , Paříž + 1 Více Méně

Akreditace